Vítáme Vás na stránkách ablweb.cz. Na tomto portále naleznete statistiky a informace o všech ročnících ABL, informace o abl-card, mapu partnerských center, přihlášku do ligy a spoustu dalších užitečných informací.

Aktuality:

V Liberci se odehrálo další kolo 3. ligy.

19.ročník 2018podzim 2018severní ČechyLiberec3.liga3 hrací den

A díky skvělým hrám se nám prohodily týmy na prvních dvou místech. Třetí příčku si stále drží tým Harém ... Více

Vloženo: 21. 11. 2018 7:14:57,

PH II vítězem 3. ligy E.

19.ročník 2018podzim 2018Praha/střední Čechy3.liga3.liga E4 hrací den

V pondělí na Ovčíně dohrála podzimní část i 3. liga E a vítězem se stali PH II (78 b), druzí byli Ladáci (75,5 b) a třetí ... Více

Vloženo: 21. 11. 2018 7:09:52,

Do 2. ligy postupuje BC Hotel DUO B.

19.ročník 2018podzim 2018Praha/střední Čechy3.liga3.liga D4 hrací den

V pondělí se na Ovčíně hrálo poslední kolo 3. ligy D a první místo si udržel, dokonce s třináctibodovým náskokem, BC ... Více

Vloženo: 21. 11. 2018 7:04:41,

Panda neměla konkurenci, přesto nechce postoupit.

19.ročník 2018podzim 2018Praha/střední ČechyŘepy4.liga4.hrací den

Poslední hrací den uzavřel podzimní část 4. ABL v Řepích. O vítězi bylo již dávno rozhodnuto a tak zřejmě poslední hrací den ... Více

Vloženo: 21. 11. 2018 6:59:54,

Kelímci si pohlídali závěrečný HD a postupují do 1. ligy

19.ročník 2018podzim 2018severní Morava2.liga2.liga A4.hrací den

I na severní Moravě nám začínají pomalinku závěrečná kola podzimní části ABL. Jako první uzavřela svůj účet ... Více

Vloženo: 20. 11. 2018 14:44:09, Aktualizováno: 20. 11. 2018 14:51:24

Baroni to v 8. lize Blansko dotáhli do vítězného konce

19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní MoravaBlansko8.liga3.hrací den

V pondělí 19.11.2018 skončila podzimní část ABL v Bowlingu Blansko a derniéru na sebe vzala svým 3. HD 8. liga. Nejnižší ... Více

Vloženo: 20. 11. 2018 14:35:45,

Sebranka si udržela přímý postup.

19.ročník 2018podzim 2018Praha/střední ČechyXbowling Žižkov9.liga4.hrací den

Poslední rozhodující hrací den  9. ligy Xbowling Žižkov se do útoku pustili Kidachi, kteří získali 25 bodů z 30 možných a ... Více

Vloženo: 20. 11. 2018 11:39:52,

BBO team 2 postupuje do 3. ligy.

19.ročník 2018podzim 2018Praha/střední ČechyZličín4.liga4 hrací den

tvrté kolo 4. ligy Zličín rozhodlo nejen o umístění na prvních třech pozicích, ale i o případných postupech a sestupech. První ... Více

Vloženo: 20. 11. 2018 11:14:42,

BC Tigers vyhrávají v Benešově nejvyšší 4. ligu.

19.ročník 2018podzim 2018Praha/střední ČechyBenešov4.liga4.hrací den

V pondělí se v benešovském Scentru odehrál závěrečný hrací den 4. ligy Benešov. Nejlépe zahráli Kosteláci, ... Více

Vloženo: 20. 11. 2018 11:09:52,

Bombers vyhráli skupinu.

19.ročník 2018podzim 2018západní Čechy1.liga1.liga A4 hrací den

Včera byla dohrána na Lucerně skupina A 1. ligy ZČ. Přetahovaná o vítěze skupiny vyzněla lépe pro družstvo Bombers, které nedalo šanci Šikulům ... Více

Vloženo: 20. 11. 2018 11:07:12,

V prvním kole ve hře o titul zahráli nejlépe Vejsíci.

19.ročník 2018podzim 2018jižní Čechy1.liga1.liga Titul1.hrací den

Vejsíci vybojovali 18 bodů, ze základních kol si přinesli další 3 a tím vedou tabulku s celkovými 21 body. Z druhého místa budou ... Více

Vloženo: 20. 11. 2018 11:03:18,

Nový tým Braši zabral.

19.ročník 2018podzim 2018severní ČechyNový Bor3.liga3 hrací den

Braši by mohli dle výsledků v budoucnu míchat pořadím. Nováček soutěže je složen z dříve narozených pánů a jedné ... Více

Vloženo: 20. 11. 2018 11:01:34,

V liberecké 1. lize D o prvním postupujícím prakticky rozhodnuto.

19.ročník 2018podzim 2018severní Čechy1.liga1.liga D východ4 hrací den

S náskokem 17 bodů vedou Horalové a jsou už jednou nohou v nadstavbě o Titul. O další postupová bude ještě boj a na třetích ... Více

Vloženo: 19. 11. 2018 11:15:47,

LUMION vítězí ve 4. lize.

19.ročník 2018podzim 2018Praha/střední ČechyXbowling Žižkov5.liga4.hrací den

V posledním hracím dni to dotáhl ke zdárnému konci nejlépe hrající celek LUMION (90b.) Tím si vysloužili přímý postup do ... Více

Vloženo: 19. 11. 2018 8:17:25,

Štamgasti dalším vítezstvím navýšili náskok

19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní MoravaHolešov3.liga5.hrací den

Předposlední kolo 3. ligy Holešov se odehrálo ve čtvrtek 15.11.2018. Rozdíl mezi prvním a druhým místem byl velmi těsný a o třetí ... Více

Vloženo: 17. 11. 2018 17:39:13,

I ve skupině o postup Šiml stále neporažen

19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní MoravaHolešov4.liga Postup1.hrací den

Ve středu 14.11.2018 nám začala skupina 4. ligy o postup do nejvyšší holešovské soutěže. Čekala se spousta zajímavých zápasů a ... Více

Vloženo: 17. 11. 2018 17:33:35,

Xteam zvyšuje náskok v 2. lize B

19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní Morava2.liga2.liga B jih5.hrací den

Předposlední kolo odehrála 2. ABL B (JIH) na bowlingovém centru Bowling Blansko ve čtvrtek 15. listopadu. Páté kolo vyhrál opět Xteam, který ... Více

Vloženo: 17. 11. 2018 7:26:31,

Crazy team suverénně vedou tabulku.

19.ročník 2018podzim 2018severní Čechy2.ligaSedmihorky3 hrací den

I po dnešním předposledním hracím dnu 2. ligy v Sedmihorkách vedou tabulku Crazy team o 9,5 bodu před druhými Skokany. Na třetím místě ... Více

Vloženo: 16. 11. 2018 20:59:03,

Paní Čvachtová si dala k svačině Kance na pivu.