Jedna z nejpohodovějších skupin Středočeské ABL nejen 3. lig, a sice skupina F, si večer zpestřila bowlingovými radovánkami tentokrát na herně ... Více

Z důvodu zranění a nemoci dvou členů Athletics teamu se tým nemohl dostavit, a tak měli ostatní týmy body zdarma. I přes oslabený počet týmů byla ... Více

I nadále se k nám nepřipojil tým NC klub, tak jsme znovu hráli v 5ti. Věřím, že se k nám brzy připojí. Tento hrací den byl na ... Více

Vloženo: 29. 03. 2018 17:12:01,

V Budějcích začal prales a všichni čuměli jak VEJŘI.......

19.ročník 2018jaro 2018jižní ČechyČeské Budějovice4.liga1 hrací den

.....jak VEJŘI jako ligový nováček drtí celkem s přehledem soupeře. I starej Petr VEJR uznale pokyvoval hlavou a dmul se pýchou. Jen tak dále Sovičky. ... Více

Vloženo: 29. 03. 2018 16:54:39,

Rebelové jsou již v čele 3. ligy FM

19.ročník 2018jaro 2018severní MoravaFrýdek-Místek3.liga4 hrací den

V Bowlingu Jadran Frýdek-Místek máme odehraný 4. HD 3. ligy ABL. Tentokrát se to zvládlo odehrát v klidném rozpoložení a ... Více

Vloženo: 29. 03. 2018 13:19:57,

V Liberci pokračovala 1. liga C (SČ).

19.ročník 2018jaro 2018severní Čechy1.liga1.liga C východ3 hrací den

Jizerský Expres vyhrál všechny svoje zápasy a tak si upevnil první příčku v tabulce. O 7 bodů zpět je druhý 1. BK Jičín a o ... Více

Vloženo: 29. 03. 2018 10:04:08,

Rychtáři se ve 4. lize ValMez vzdalují svým pronásledovatelům

19.ročník 2018jaro 2018severní MoravaXbowling ValMez4.liga3 hrací den

Již 3. HD měla ve středu 28.3.2018 na programu v Xbowlingu ValMez 4. liga. Hráči přišli natěšení a dobře naladění a tak o zábavu bylo jako ... Více

Vloženo: 29. 03. 2018 8:50:25,

Vapka – Nilfisk je novým lídrem 1. liga A (STŘED)

19.ročník 2018jaro 2018střední & jižní Morava1.liga1.liga A střed3 hrací den

Přetahovaná o každý bodíček pokračovala i v Bowlingu Blansko ve středu 28.3.2018 při 3. hracím dnu 1. liga A (STŘED) regionu střední & ... Více

Vloženo: 29. 03. 2018 0:19:11,

Emily stále ve vedení 7. ligy Tišnov

19.ročník 2018jaro 2018střední & jižní MoravaXbowling Tišnov7.liga2 hrací den

V úterý 27. března se setkali hráči 7. ABL Tišnov, aby si podruhé poměřili své bowlingové dovednosti. Druhé kolo ukázalo, jak ... Více

Vloženo: 29. 03. 2018 0:16:48,

Na čele tabulky Sloane Bowling Rokycany.

19.ročník 2018jaro 2018západní Čechy1.liga1.liga B3 hrací den

Třetí hrací den na Třemošné malinko zamíchal s pořadím družstev a nejlépe toho využilo družstvo Sloane, které nasbíralo od ... Více

Vloženo: 28. 03. 2018 20:34:17,

BT Elefant opět nenašel přemožitele.

19.ročník 2018jaro 2018severní ČechyChomutov3.liga2 hrací den

Jsme v polovině soutěže a stále se nenašel nikdo, kdo by dokázal porazit favorizovaný BT Elefant. Druhou pozici uhájilo Panoptikum před ... Více

Vloženo: 28. 03. 2018 20:31:34,

Předpoklad, že o čelo této ligy budou bojovat dva týmy se potvrdil.

19.ročník 2018jaro 2018Praha/střední ČechyProsek6.liga2 hrací den

První místo udržel tým EL Corazon a na druhém místě je tým Rubeška. Jestliže po prvním kole byl mezi těmito týmy ... Více

Vloženo: 28. 03. 2018 20:26:48,

Po druhém kole vede 5. ligu Zličín Esprit.

19.ročník 2018jaro 2018Praha/střední ČechyZličín5.liga2 hrací den

Druhé kolo nejlépe zvládl Esprit, který vybojoval 19 bodů a je s celkem 36 body v čele tabulky. Druhý je Maglajz (33 b) a třetí Livesport (24 ... Více

Vloženo: 28. 03. 2018 20:25:17,

Ovčáci přebírají vládu nad 4. ligou v Záběhlicích.

19.ročník 2018jaro 2018Praha/střední ČechyZáběhlice4.liga2 hrací den

Druhým hracím dnem pokračovala v pondělí 4.liga v Záběhlicích. Po prvním kole byl ve vedení tým MMB. Po tom druhém se ... Více

Vloženo: 28. 03. 2018 20:04:01,

Leholumo B vede s těsným náskokem 5. ligu v Záběhlicích.

19.ročník 2018jaro 2018Praha/střední ČechyZáběhlice5.liga2 hrací den

Polovinu zápasů odehrála v Záběhlicích 5. liga. Tato skupina je velmi vyrovnaná a bude zajímavé sledovat, jak se tabulka bude vyvíjet ve ... Více

Vloženo: 28. 03. 2018 19:57:45,

Xbowling Team Žižkov diktuje tempo.

19.ročník 2018jaro 2018Praha/střední Čechy3.liga3.liga H2 hrací den

Na druhý hrací den 3. ligy H bylo vše připraveno na herně SB Centrum Chodov pro vyřízení soubojů z prvního dne. Na čele se udržel po ... Více

Vloženo: 28. 03. 2018 19:10:01,

Tým Hawle jdou neohroženě za vítězstvím ve skupině.

19.ročník 2018jaro 2018jižní Čechy1.liga1.liga B3 hrací den

Ve třetím kole navýšili náskok na druhé Protahovače o 14,5 bodů. I na třetím místě družstvo Klídek zvýšilo náskok na ... Více

Vloženo: 28. 03. 2018 19:06:07,

Grafici si vybojovali náskok po druhém hracím kole.

19.ročník 2018jaro 2018Praha/střední ČechyDejvice5.liga2 hrací den

V pondělí se v pražských Dejvicích odehrálo druhé hrací kolo 5. ligy. První příčku si po druhém hracím kole vybojovalo ... Více

Vloženo: 28. 03. 2018 15:46:10,

Vejr Energy Team jde do těžkého vedení.

19.ročník 2018jaro 2018Praha/střední ČechyXbowling Strašnice6.liga3 hrací den

V neděli se odehrálo další hrací kolo 6. ligy ve strašnickém Xbowlingu. Po úspěšném hracím kole si svoje vedení ... Více

Vloženo: 28. 03. 2018 15:43:48,