Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítkovické Štiky soupeře hezky šokovaly a jdou do čela 3. ligy.

Historie17.ročník 2016jaro 2016severní MoravaOstrava3 liga1 hrací den

V Ostravě zahájila svoje boje 3. liga. Na start se postavilo bohužel pouze 5 týmů, i když o kousek dál hraje týmů sedm a při troše dobré vůle to šlo určitě udělat jinak. Přivítali jsme nový sympatický tým z Polska Kuznia Rybnik. Tým JESI byl po odchodu některých hráčů doplněn novými bowlingovými tvářemi a přejmenován na Kamosi.

Tento hrací den udělal velkou radost družstvu Vítkovické Štiky a velmi překvapil své soupeře. Družstvo, které vždy bylo rádo za každý získaný bodík je vítězem prvního hracího dne a patří mu velké  gratulace. Kapitán týmu Petr Pěnčík, který nemohl dorazit pro zranění se nestačil divit jaké krásné výsledky jeho týmu mu přicházejí na mobil. Opět se ukázalo kouzlo bowlingu, že vyhrát a porazit může každý každého. Určitě je to dobré nakopnutí tohoto týmu do dalších bowlingových zápasů. Druhé místo patří nováčkovi z Polska Kuznia Rybnik. Nováčkům se nepovedl poslední zápas hracího dne, který prohráli s Kamosi 5:0. Právě Kamosi si tímto vítězstvím vysloužili bronzovou příčku. Při pohledu na tabulku bude všem jasné, jak je liga vyrovnaná, akorát „volný zápas" nějak pokulhává.

Nejlepší a zároveň nejužitečnější hráčkou prvního dne je Sylva Mikšovičová z družstva Vítkovické Štiky, která si ještě k tomu naházela nejvyšší nához výkonem 236 bodů a zapsala se do VIB Silver klubu.

Příště se uvidíme 14. 4. opět v 18:30 hodin.                                               

Druhý hrací den hrajeme 14. 4. v herně Bowling SKY od 18.30 hodin.                                              - Milda-

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz