Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Nejlépe a bezkonkurečně to vyšlo družstvu Sunny Bar.

Historie14.ročník 2013jaro 2013severní MoravaOstrava3.liga3.hrací den

V Ostravě pokračovala 3.liga třetím hracím dnem a výsledky a vývoj ligy je docela zajímavý. Nejlépe to dnes bezkonkurenčně vyšlo družstvu Sunny Bar, kteří vyhrávali zápas od zápasu. Až v posledním zápase je porazilo družstvo K3. Toto družstvo s nadsázkou řečeno si zahrálo na"bowlingové zbojníky" chudým dává a bohatým bere. Zase na opačném konci to dneska nevyšlo družstvu Instar, což způsobilo přesuny v tabulce.

Vedení stále udržuje družstvo BOLIJE Team pouhé tři body před Sunny Bar, kteří se vyhoupli na druhou příčku a bronz drží družstvo Kelímci. Tato tři družstva mají nejlepší pozici do posledního hracího dne,  uvidíme jak boje o 2.ligu dopadnou. Samozřejmě i další týmy v pořadí mohou do tohoto pořadí zasáhnout. Hlavně pozor na „zbojníky" v dresech K3.

Nejlepším hráčem s průměrem 176,60 bodů dnes byl Vašek Krusberský z K3.Nejužitečnější hráči se ziskem  čtyř bodů jsou  tři. Jmenovitě Jirka Pilch z Leonarda,Kupčík Jan ze Sunny Bar a Láďa Krusberský z K3. Nejvyšší nához má dnes hodnotu 199 bodů a autorem je Martin Frýza z Kelímků. Nejlepší ženou je Lenka Pilchová z Leonarda.

Vše se rozhodne 15.5., takže formu a dobrou zábavu zabalte do batohu a na viděnou se těší  -Milda -

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz