BC Falk si odváží titul do západních Čech

Historie13.ročník 2012podzim 2012finále ČR družstva

Finálem družstev vyvrcholil v neděli dvoudenní maraton zápasů ve finále ABL. Kromě jednoho družstva dorazili všichni a tak se mohlo včas zahájit. Nejdříve se odehrála zahřívací kvalifikace - všichni z ní postupují, ale zároveň jsou nasazeni do devíti skupin po 4 týmech - a od této chvíle to začíná být zajímavé. Z každé skupiny postupují pouze dva týmy a tak boje to byly opravdu kruté a na ostří nože. Po této fázi turnaje jsme se rozloučili s polovinou týmů a ještě než nám všichni poražení odjeli domů losovali jsme cenu útěchy - soudek Svijanského mázu - vítězem se stalo družstvo z Tábora - Hawle Team.

Dvě následné hry určily která šestice týmů si to rozdá o Titul a která další šestice si zahraje finále B. Z prvních dvou míst do finále o Titul postupovali dva severomoravské týmy - CNC Produkt a Římská Legie - další dva týmy s k nim přidali po odehrání prvního vyřazovacího Roll-off kola. 

Závěrečný zápas o Titul tak kromě dvou severomavských družstev sehráli ještě západočeši BC Falk B a T.N.R. Zbraslav. Poprvé se finále hrálo na dvě hry a nejlépe si síly rozložili hráči z Falku, kteří dvěma vyrovnanými hrami si došli pro Titul. Druhé místo odváží CNC Produkt a třetí jsou zbraslaváci T.N.R.

Děkuji všem týmům za hladký průběh finále, personálu Luka Bowling za bezproblémový průběh a těším se opět na letní finále, které se odehraje v Chomutově - jako obvykle s venkovní garden party.

Konečné kompletní výsledky finále - klikněte ZDE

Výsledky celkové v PDF - klikněte ZDE


 

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz