Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Zlatej střed si na podzim zahraje nejvyšší Benešovskou soutěž

23. ročník 2022jaro 2022Praha/střední ČechyBenešov5.liga5 hrací den

V pondělí 23. května se v herně benešovského S-centra odehrál závěrečný, 5. hrací den 5. ligy Benešov. Náskok na čele tabulky si udržel Zlatej střed a postupuje do 4. ligy Benešov. Na druhém místě skončil RS Team, který byl 5.HD nejlepší. Třetí místo berou Kamarádi (nejvyšší nához 5.HD, 539 bodů) a čtvrtí jsou dnes nepřítomní Kumpáni, kteří měli ve svém středu nejlepšího hráče skupiny Michala Soukupa (mimochodem jediný hráč 5.ligy hrající excentrickou koulí), který zahrál celkově solidní průměr 187,56 bodů. Pátí jsou Lesy Zelenáči "B" a o tom, jestli se udrží v 5.lize rozhodne nejbližší budoucnost. Poslední končí Klouzci, kteří sestupují do 6.ligy.

Nejlepší ženou byla vyhlášena Ivana Jelínková (RS Team) s hracím průměrem 157,25 bodů. Nejužitečnějším hráčem byl vyhlášen Marek Hrobský (RS Team), který vyhrál 18 bodů z 20 možných. Viděli jsme také nejvyšší nához 5.HD, 234 bodů a autorem byl Petr Korbel z vítězného Zlatýho středu. Celkově zahráli nejvyšší týmový nához nepřítomní Kumpáni (542), kteří se omluvili z účasti v závěrečném hracím dni. 

Máme za sebou sice poslední hrací den 5. ligy Benešov, ale pozor! Jarní část ABL ještě nekončí. Každý hráč se může zúčastnit otevřeného Mistrovství Benešova (5. a 6. červen vždy od 18.30 hodin). Přihlásit se můžete ZDE. Hrají se 3 kategorie: muži, ženy celkově a společná kategorie P165 ( hráči a hráčky s průměrem pod 165 ). Z Benešova se můžete dostat na Mistrovství regionu Praha/Stř.Čechy (11.6.) a odtud na Mistrovství České republiky ABL (19.6.). Obě tyto akce přivítá Xbowling Prosek (hotel Duo).

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz