Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Zbujnicy vyloupily pátou ligu Třinec

19.ročník 2018podzim 2018severní MoravaTřinec5.liga5.hrací den

Pátá liga uzavírala podzimní sezonu ABL družstev v Třinci a tento poslední se velice vydařil Polské družině Zbujniku (26 b.) od Bielska Biale, vyhráli tento poslední pátý bez ztráty kytičky a s náskokem dvanácti bodu zaslouženě celou ligu. Malá jiskřička naděje MýValu (24 b.) na titul v případě jejich výhry zhasla hned po úvodním duelu se Zbujniky který prohráli vysoko 5 : 0. MýVali si zisk celkového vítězství, zpackali ve druhém hracím dnu, ve kterém jim lídr utekl o třináct bodu, ale i tak nemusí žehrat, protože z druhého místa postupuji do 4. ligy díky lepšímu skóre na úkor Kulevalošu. Jen dvě výhry a jen páté místo v tomto nepodařeném dnu stačili na udržení družstvu AAA bronzového stupně na bedně. Čtvrtá pozice Strikeru (16 b.) v tomto kole a brambora po celé podzimní klání tomu se říká pech. Nejlepší celosezonní výkon v podobě třetí pozice se povedl PATu (18 b.), jenže na více než pátou příčku to nestačilo. Bronzoví sršni (3 b.) předli nejhorší hru dnes bez jediné výhry a tak zůstávají na předposledním šestém fleku a poslední tým X- MENI (7 b.) dle jejich tiskového mluvčího se už těší na jarní 6. ligu.

Toť vše a můžeme přejít na statistiky družstev, v těch dominoval lídr ligy Zbujnicy s náhozem 535 a průměrem 482,83. V jednotlivcích byl stoprocentní ziskem šesti bodů v užitečnosti Pawel Kozok Zbujnicy a nejvyšší nához 211 dal hráč AAčka Radek Švehlík. Hvězdami tohoto dne se stali Beata Valíčková MýVali s průměrem 149,83 a Arturem Stabikem, ten dal průměr 177,33, tento pár byl i korunován za celosezonní výkon, královna Agáta Valíčková za průměr 154,97 a král Artur za pěkných 185,42 ten se ještě blýskl náhozem sezony 245. Nejužitečnějším mužem celkovým ziskem dvaadvaceti bodů je Zbujnik Pawel Kozok a ženou MýValka Beata Valíčková s jednadvaceti body.

Nezapomeňte sledovat webovkyABL a hlaste se do mistrovství měst či baráži družstev přes obsazovačky. 5. liga Třinec má své vítěze i poražené, má svého bowlingového krále a bowlingovou královnu a nám tedy zbývá nakonec poděkovat všem zúčastněným týmům a hráčům za parádní bowlingové večery. Přejeme všem krásné a pohodové Vánoce. 

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz