Zase vedle udrželi vedení ve vyrovnané 9. lize Strašnic

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední ČechyXbowling Strašnice9.liga2 hrací den

úterý 26. března odehrála svůj druhý hrací den na herně Xbowlingu Strašnice místní 9. liga ABL.

Za plné účasti a pohodové atmosféry večerní bowlení v podstatě ničeho důležitého pro vývoj tabulky nevyřešilo, protože každý daroval, potažmo bral body každému, a tak bodové zisky jednotlivých družstev byly v rozmezí od 10 do 14 bodů maximálně.

Nejvíce nasbírali Rampušáci a vedoucí Zase vedle, čímž ani pro jednoho sice v průběžné tabulce posun nenastal, ale minimálně si svá umístění upevnila. Jedinou změnou jsou škatulata hýbejte se mezi J.K. Bowlingem, respektive TJ Házenou JHK na stříbrném a bronzovém stupínku, ovšem jen při shodných 25,5 bodech díky vyššímu skóre pro druhé jmenované. Rampušáci pak čekají na svůj okamžik slávy s pouhým jeden a půlbodovým deficitem na stupínku bramborovém.

Kterak do dění promluví hrací den třetí, bude známo opět v úterý a sice 23. dubna, kdy startuje současně i druhá polovina soutěže.

Tohoto večera Nejvyššího výkonu dosáhl Tomáš Stašek (Intopláci) s 187 body, celkově je Nejlepším hráčem, a i ženou Jitka Švecová (Vinařky) díky průměru 152,33 bodů a hráči Nejužitečnějšími prozatím osmibodoví zástupci vedoucího týmu Ondřej Meloun a Michal Šuta.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz