Xteam sbírá cenné bodíky v čele 2. ligy B (JIH)

Historie19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní Morava2.liga2.liga B jih4.hrací den

4. hrací večer odehrála 2. liga B (JIH). Stalo se tak 1. listopadu na centru Xbowling Tišnov. Ve druhé lize tak stále pokračuje napínavý průběh, kdy nelze úplně určit favorita soutěže.  Všechna kola totiž udržují relativně malé bodové rozdíly, a tak se bude nejspíše o vítězi ligy rozhodovat až v posledním hracím kole. Tentokrát se HD nejlépe vyvedl Xteamu, který získal 18 bodů.

Hráčem kola byl Luďa Trtílek (Xteam), když jako jediný zahrál průměr přes 200, přesněji 205,60. Nejlepší hráčkou byla Pavla Poláčková (Xteam), která zahrála průměr 181,40, a zároveň ji náleží nejvyšší nához celého kola, kdy hodila 233. Nejužitečnějším hráčem kola byl Jirka Vítek (TGNCK), který jako jediný vyhrál všech 5 zápasů. Týmově se nejvíce dařil vítězi kola – Xteamu, když tento tým zahrál průměr 571,00 a nejvyšší nához kola 642. Pro kompletní výsledky stačí kliknout na odkaz níže.

Čtvrté kolo je za námi. Na programu je teď 5. kolo, které je zároveň předposledním kolem základní části a bude se konat 15. 11. 2018 v 18:00!!! (Morgane!) v bowlingovém centru Bowling Blansko. Upozorňujeme kapitány týmů, ať upozorní své hráče, že přesně v 18:00 začíná trénink a nebude se na nikoho čekat! Budeme se na Vás těšit.