Všechováci slaví vítězství v 6. lize Tišnov

Historie22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaXbowling Tišnov6.liga6.hrací den

V pondělí 29.11. se na našem centrum Xbowling Tišnov uzavřela 6.ABL Tišnov a už nám chybí pouze poslední soutěž a máme celý ročník úspěšně za sebou. Vítězem posledního HD se stal tým Všechováci se ziskem 20,5 bodů a jen tak potvrdil nadvládu v této soutěži. Nejlepší průměr 477,60 bodů si připsal právě vítězný tým Všechováci, ale nejvyšší nához tohoto HD si připsal tým Úsušáci a to krásných 522 bodů.

Podíváme se na statistiky jednotlivců HD a zde se nám hráčem kola stal Josef Antonovič ml. s krásným průměrem 192,40 bodů a také nám předvedl nejvyšší nához 215 bodů. Hráčkou kola se stala Pavlína Procházková s průměrem 159 bodů. V užitečnosti nám 5 bodů získal Josef Antonovič ml. a jednoznačné ovládl statistiky.

S obrovským náskokem 22 bodů nám soutěž vyhrál tým Všechováci se ziskem 101 bodů a svým soupeřům moc šancí na boj o titul opravdu nedal. Velký boj se svedl o druhé místo, a nakonec šťastnější byl tým Krvavý Záda se ziskem 79 bodů. O pouhý bod je na třetím místě tým Pivní Sláma se ziskem 78 bodů. Na čtvrtém místě skončil tým Úsušáci se ziskem 75,5 bodů. Paté místo obsadil tým Esbiča se ziskem 66 bodů a poslední skončil tým Nejistá Sezóna se ziskem 50,5 bodů.

Poslední statistiky, které si shrneme, jsou jednotlivců. Nejlepším hráčem celé soutěže se stal Josef Antonovič ml. s průměrem 190,64 bodů. Hráčkou soutěže se stala Pavlína Procházková s průměrem 137,17 bodů. V kategorii užitečnosti nám rozhodlo půl bodu, a nakonec si toto ocenění odnesl Josef Antonovič ml. se ziskem 23,5 bodů a poslední statistiku nejvyššího náhozu celé soutěže ovládl opět Josef s krásným náhozem 265 bodů. Tak trochu to vypadá, že si Josef jel svou vlastní soutěž. Posíláme velkou gratulaci.

Hotovo a dobojováno, ale podzimní ABL však ještě nekončí a čekají nás v lednu Mistrovství regionu střední a jižní Moravy. Potom se bude řešit složení skupin na další sezónu a o všem budeme informovat kapitány týmů. Přejeme co nejlepší prožití vánočních svátků a krásný vstup roku 2022.