Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Všechováci poskočili na první místo 7. ligy Tišnov

20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov7.liga3.hrací den

7. ABL Tišnov odehrála třetí kolo, a tak se soutěž rázem přesunula do druhé poloviny podzimní části ABL. Tabulka nám doznala hned několika změn, ale tou nejzásadnější je postup na první místo týmu Všechováků, kteří tak poskočili v tabulce na základě vítězství celého třetího kola.

Tabulka začíná být pestře rozdělaná, ale zároveň jsou pozice o umístění v tabulce stále hratelné a pořadí týmů se může všelijak měnit každým kolem. Aktuálně jsou na prvním místě Všechováci (52,5 b.). Na druhém místě jsou Splitmani (47 b.). Třetí místo patří týmu Nechyť Ryby (36 b.). Čtvrté místo drží RAPO (32 b.). Páté místo patří týmu Trojský kůň (32 b.) který ačkoliv drží stejný počet bodů jako RAPO, tak má nižší skóre. Tabulku nám uzavírá Trylyjon chib (25,5 b.) na šestém místě.

Hráčem kola byl tentokrát Pepa Antonovič ml. (Všechováci) s průměrem 185,40. O nejvyšší nához se postaral Petr Málek (Všechováci), který zahrál nához 227. Ženou kola byla Pavla Procházková (RAPO). Nejvyšší bodový zisk udělal Erik Novák (Nechyť ryby). Všechováci uhráli nejvyšší průměr 480,20 a nejvyšší nához 506.

Třetí kolo 7. ABL Tišnov je za námi. Čtvrté kolo je naplánováno na 12. listopadu a my se na Vás budeme těšit.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz