Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vokurky si na Xbowlingu Prosek Duo vedli znamenitě.

22. ročník 2021podzim 2021Praha/střední Čechy3.liga3.liga A1 hrací den

V úterý 7. září jako první restartovali svým druhým prvním hracím dnem podzimní sezóny 21. ročníku ABL na herně Xbowlingu Prosek Duo z plejády 3. středočeských lig ABL, Ti spadající pod skupinu A. Přivítala je herna ve zbrusu novém kabátě a po přechodu ze strojů AMF na Brunswick, což mnozí zúčastnění obojí kvitovali.

Od počátku, jak je u všech zahájivších soutěží běžné, byla na některých znát nerozehranost po historicky první a věřme, že navždy poslední roční pouze soutěže z okolností všem dobře známých, jiní si již na své bowlingové umění nějakou dobu rozpomínají a tak o překvapivé výsledky i výkony oběma směry nebylo celého večera oproti papírovým předpokladům a zvyklostem nouze. Samotná skupina je i podle průběžné tabulky vzácně vyrovnaná, když rozdíl mezi sedmými Nehrajícími kapitány (11 bodů) a druhým VAKOshopem (16, 5 bodu) je pouze ziskem jednoho vyhraného duelu. Oproti tomu výrazněji odskočili ostatním Vokurky, jež dostáli své tradici a zahráli báječně první hrací den, otázkou je, zda jejich pozvolné zejména bodové uvadání letos přijde později nebo dokonce vůbec... Chlapci mají po čtvrtině soutěže na svém kontě 22 bodů při týmovém průměru 545,83 bodů a náskok na první pronásledovatele 5, 5 bodu.

Pánové těží z vyrovnaných výkonů celého týmu, neb Nejlepším hráčem večera byl Lukáš Obrusník (LuMiRo) s průměrem 194,17 bodů, když je i držitelem Nejvyššího výkonu 237 bodů, čímž se zapsal i do ceněného Silver VIB Clubu. Cestu sem našel i Libor Ballek z vedoucích Vokurek za počin hodný 230 bodů. Nejlepší ženou je po zásluze krásně hrající Renána Košatová (VAKOshop) díky průměru 184,80 bodů a primát hráče Nejužitečnějšího patří rukou společnou Vojtěchu Mrákotovi (Vokurky) i Luboši Slezákovi (ALI 21.cz - Hrušky) se ziskem 5 bodů z duelů hráče proti hráči.

Druhé kolo čeká na všechny startující ještě v září a sice ve středu 29tého, tentokrát na vlajkové lodi Xbowlingových heren, na provozovně Žižkovské s klasickým zahájením v 19:00.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz