Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vokapa a Mimoňové si v Benešově na podzim zahrají 5. ligu

Historie23. ročník 2022jaro 2022Praha/střední ČechyBenešov6.liga5.hrací den

V úterý 24. května se v S-centru odehrál 5. hrací den 6. ligy Benešov. Nejvíce se dařilo družstvu Vokapa a Bulldog Teamu. Vokapa tak vyhrává hned ve své premiérové benešovské sezóně a postupuje do 5.ligy Benešov. Spolu s nimi postupují také Mimoňové, kterým se 5.HD nepovedl dle svých představ. Konečné třetí místo vybojoval Bulldog Team. Čtvrtí v pořadí končí rodinný tým Mužíků. Páté místo patří Hašounům a někdo poslední být musí a teď to byla Doprava Lesy, kteří 5.HD museli ve 3 zápasech zvládnout pouze ve dvou hráčích.

Nejlepším hráčem byl vyhlášen Jaroslav Mužík (Mužíci) s průměrem 162,5 bodů. Hned za ním se na druhém místě umístila nejlepší žena Iva Pauleová (Vokapa) s průměrem 154,88 bodů. Iva byla zároveň vyhlášena i nejužitečnějším hráčem, čili hráčkou, když získala 18 bodů z 24 možných. Nejvyšší nához družstva 5.HD byl zároveň i nejvyšším náhozem jarní sezóny - Vokapa, 554 bodů. Nejvyšší nához hráče 5.HD: 214 bodů, Petr Bartoň (Bulldog Team). Omlouvám se týmu Vokapa za foto z 5.HD, bohužel fotka se nepovedla, proto přikládám foto z 1.HD. Děkuji za pochopení.

Máme za sebou sice poslední hrací den 6. ligy Benešov, ale pozor! Jarní část ABL ještě nekončí. Každý hráč se může zúčastnit otevřeného Mistrovství Benešova (5. a 6. června, vždy od 18.30 hodin). Přihlásit se můžete ZDE. Hrají se 3 kategorie: muži, ženy celkově a společná kategorie P165 ( hráči a hráčky s průměrem pod 165 ). Z Benešova se můžete dostat na Mistrovství regionu Praha/Stř.Čechy (11.6.) a odtud na Mistrovství České republiky ABL (19.6.). Obě tyto akce přivítá Xbowling Prosek (hotel Duo).

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz