Vítězem 5. kola 3. ABL Tišnov je tým Gule Boys

Historie20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov3.liga5.hrací den

Předposlední hrací večer nejvyšší domácí soutěže 3. ABL Tišnov byl odehrán v tomto týdnu. V tabulce se hrála hra Škatulata hejbejte se, a do posledního kola jdou týmy s tím, že o umístění na bedně může bojovat každý z nich. Největší jistotu mají Gule Boys, kteří suverénně drží první místo tabulky i díky posledním vítězství kola.

První místo v tabulce je tedy jasné a patří Gule Boys (86,5 b.). Druhé místo drží Šavlozubé kuželky (67 b.). Třetí místo náleží Týmu Bowling Darts Rubín (60 b.). Čtvrtí jsou pánové z Weapon X (56 b.). Páté místo aktuálně drží Doubravník (53 b.) a jen těsně za Doubravníkem jsou na šestém místě pánové ze SCORE KING (52,5 b.). Tabulka je tedy do posledního kola jasná.

Nejlepším hráčem předposledního kola byl Karel Bajer (Gule Boys) s průměrem 194,80. Nejvyšší nához kola zahrál Petr Procházka (Doubravník), který zahrál 223. Ze dvou zúčastněných děvčat se lépe dařilo Lucce Kelpenčevové (BDR). Nejužitečnějším hráčem pak byl Martin Jakubčík (Šavlozubé kuželky), který dokázal uhrát 4,5 bodů. Týmově nejlépe zvládl kolo Doubravník s průměrem 533,20 a náhozem 577.

Předposlední kolo 3. ABL Tišnov je za námi. Před námi je teď poslední kolo podzimní části, které bude odehráno 19. listopadu na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.