Vítězem 4. ligy Xbowlingu Strašnice jsou RE(S)TARDI.

Historie20.ročník 2019podzim 2019Praha/střední ČechyXbowling Strašnice4.liga4 hrací den

Na Xbowlingu Strašnice se odehrálo poslední  kolo 4.ligy. V tomhle kole si nejlépe dařilo týmu RE(S)TARDI s 18 body, na druhém místě o průměr skončili KOUZELNÍCI s 18 body a na třetím místě o bod OVCE B s 17 body.

Nejvyšší nához tohoto dne měl Tomáš Heřtus (RE(S)TARDI) 248 bodů. Nejvyšší průměr chlapů měl opět Ondřej Košata (OVCE B) 185,67 bodů a nejlepší ženský průměr měla Eva Rybová (NA POHODU) 156,67 bodů.

V závěru hracího dne bylo vyhodnocení celoročních výsledků. První kategorie byla nejvyšší nához hracího dne. 1.hrací den Jan Kokeš 211 b, 2.hrací den Adam Tylich 209 b, 3.hrací den Jan Dolejška 226 b a 4.hrací den Tomáš Heřtus 248 b. Všichni hráči dostali dárek duopack piv.

Další kategorie nejvyšší nához družstvo RE(S)TARDI  - 625 bodů dostali 2x duopack piv.

Nejnižší nához družstva: LEHOLUMO A - 362 bodů - 1x duopack piv.

Taky byla kategorie nejnižší nához a všichni jmenovaný hráči dostali energy drink. 1. hrací den Jan Kokeš 104 b, 2. hrací den Vladimír Klimeš 101 b, 3. hrací den Adam Tylich 92 b a 4. hrací den Pavel Heřman 96 b.

Nejužitečnější hráčem ligy byl Jan Dolejška 19 body, dostal duopack piv. Nejlepší hráč ligy Jan Dolejška s průměrem 175,96 bodů, dostal tričko a nelepší hráčka Eva Rybová s průměrem 156,92 bodů, dostala skleněnou plaketu a tričko.

A nakonec bylo vyhodnocení pořadí družstev. Na 7. místě LEHOLUMO A  50,5 bodů, 6. místo DOMÁCÍ 57 bodů, na 5. místě NA POHODU 60 bodů a na 4. místě OVCE B 61 bodů. Všichni dostali skleněnou plaketu. Na 3. místě skončili SSZ s 62 body a na 2.místě KOIUZELNÍCI 64 body, který získali pohár a sekt. Vítězem 4. ligy se stali RE(S)TARDI s 65,5 body, kteří získali slevový poukaz na další sezonu, soudek piva a pohár vítěze ligy.

Děkujeme všem hráčům za účast a těšíme se na další sezonu s vámi.