Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítěz přímo z Polska, družina Přímo z práce

20.ročník 2019podzim 2019severní MoravaTřinec6.liga5.hrací den

Na poslední pátý hrací den 6. ligy se na bowlingovém GaJa centruTřinci všichni aktéři srazili na čas a tak se mohl bez problému rozjet finálový večer. Vítěz dne Přímo z práce (19,5 b. – celkem 95,5 b.) potvrdil svou suverenitu pěti výhrami a zaslouženě vybojoval s více než dvacetibodovým náskokem postup do páté ligy. Zato boj o druhé místo mezi dnes druhým XiXaem (15 b. – celkem 71 b.) a třetím Spider teamem (14,5 – celkem 73,5 b.) byl nemilosrdný, až do posledního zapasu. Ještě po třetím kole mělo k ní blíže XiXao, jenže jejich dvě závěrečné těsné prohry 2 ku 3 nahráli Pavoukům k celkové stříbrné pozici, s kterou na začátku sezony vůbec určitě nepočítali a pro XiXao je bronzové umístěni taktéž úspěch. Ve druhé polovině tabulky za bednou skončil Tranzit (12 b. – celkem 62,5 b.), který měl ještě docela reálnou šanci třetí říčku, bohužel dnešní den dal až z páté místo a jeho naděje se rozplynuli jako pára nad hrncem. Třinečtí mušketýři (14 b. – celkem 59,5 b.) z páté pozice nejsou nadšení, když na jaře jako ABLkový nováček dopadli o příčku líp. No a na konci začal a zůstal nováček Elfetex (0 b. – celkem 13 b.) tým zabírající zkušenosti.

Nyní přejdeme k statistikám kola a v těch byla nejužitečnější dvojice se čtyřmi body Darek Matyszniak Přímo z práce a nováček Roman Schreiner hrajíci poprvé za XiXao. Nejvyšší denní nához 212 zahrál Grzegorz Czarnik Přímo z práce a nej průměr určující hvězdy večera jsou Darek Matyszniak z PzP, 176,4 spolu s Leonou Rychlíkovou hráčkou Elfetexu. Oba byli nejlepší taky v celkových průměrových statistikách. Nejlepším sběratel bodu se stal opět Darek Matyszniak se sbírkou celkem dvaadvaceti bodů a i nej nához 227 patří do jeho sbírky! Nejvyšší družstevní nához 483 v tomto dnu i průměr 460,6, k tomu celkový nej nához 572 a průměr 471,8, to vše patří družině Přímo z práce!

Šestá liga vám skončila, ale nezapomeňte, že 6. a 8. ledna 2020 se hraje Open Mistrovství Třince a přihlásit se můžete na www.obsazovačky.cz. Děkuji Vám za skvělou atmosféru při ligových bojích a dovolte, abych Vám popřál krásné a pohodové Vánoce a vše nej do do roku 2020. V lednu na viděnou!

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz