Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Velice napínavý průběh mělo druhé kole 3. ABL Tišnov

21.ročník 2020jaro 2020střední & jižní MoravaXbowling Tišnov3.liga2.hrací den

Parádní podívanou předvedly týmy 3. ABL Tišnov během svého druhého hracího dne. Vítězem kola se stal Weapon X, který si odnesl navíc bonusovou cenu v podobě láhve alkoholu, neboť Radek Kříž byl podceňován organizátorem při dohozu parohů (3-7), a tak byla vznesena sázka o láhev, kterou Radek vyhrál, protože dohodil. Gratulujeme.

Druhé kolo pořádně zamíchalo tabulkou. Jdem to zkusit (33 b.) jsou stále na prvním místě, ale jejich slabšího výkonu tentokrát týmy hned využily, a tak je bodový rozdíl o dost menší, než po prvním kole. Druhé místo má Weapon X (28,5 b.), který se stal vítězem druhého kola, když tento tým získal 16 bodů. Šavlozubé kuželky (26 b.) drží třetí místo. Čtvrté místo drží SCORE KING (24 b.). Šavlozubé kuželky i SCORE KING získaly v tomto kole shodný počet bodů, tedy 16 a vítězství kola jim uniklo o pouhého půl bodu. Díky těmto bodovým ziskům je situace v tabulce kolem třetího místo značně vyrovnaná. Doubravník (20 b.) je aktuálně na pátém místě. Tabulku nám uzavírá Arizonská Obroda (18,5 b.) na šestém místě.

Ještě nikdy se nám v Tišnově nestalo, že by dva hráči zahráli shodný průměr a oba tak měli nárok na uznání za hráče kola. Tentokrát ale taková situace nastala a týká se Jardy Kolaříka (Arizonská Obroda) a Jirky Staňka (Šavlozubé kuželky). Oba hráči zahráli shodný průměr 184,20. Jarda navíc zahrál ještě nejvyšší nához kola 236. Nejvíce bodů pro své týmy získalo hned několik hráčů, a tak je nebudeme všechny jmenovat, ale odkážeme Vás na celkové výsledk. Zmíníme ještě SCORE KING, který zahrál nejvyšší průměr týmu, a to 521,60 a Doubravník, který zahrál nejvyšší týmový nához, a to rovnou rovných 600.

Druhé kolo 3. ABL Tišnov je minulostí. Třetí kolo je plánováno na 23. března v 18:30. Budeme se na Vás těšit.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz