Ve Strašnicích panovala velká pohoda.

Historie19.ročník 2018jaro 2018Praha/střední ČechyXbowling Strašnice5.liga5 hrací den

V úterý se uskutečnilo poslední hrací kolo místní páté ligy. Na hráče čekalo mnoho ocenění za týmovou výkonnost a samozřejmě i jednotlivci a jednotlivé výkony neodešli s prázdnou.

Družstvo Na pohodu si vybojovalo vítězství díky průměru 483,73 a jejich bodový zisk byl 103,5 což už je opravdu úctyhodný bodový zisk. Na druhé příčce družstvo Ohláška závad s průměrem 482,87 a celkový bodový zisk 91 bodů. Třetí příčku si vybojovalo družstvo Domácí s 82,5 body a průměrem 471,33. Za zmíňku stojí družstvo BUS team C, které si vybojovali až v posledním hracím kole čtvrtou příčku, ale jen díky hráčským posílám....celkový průměr 454,83 a bodový zisk 77,5 bodu. Na páte příčce družstvo Bowlingový strašidla,na příčce šesté družstvo Jidajas a poslední místo patří družsvu Bowl Powl.

Další ocenění čekalo na hráče nejvyšších náhozů v hracích kolech. To si vybojovali hráči Walter Petr, Dvořáček David, Roth Jan, Tichý Marek a dnešní poslední hrací kolo si toto ocenění vybojoval Heřman Pavel.Ocenění za nejnižší náhozy si odnesli Haken Pavel, Lomnický Martin, Bartošová Michaela, Čechura Vladimír a v dnešním posledním hracím kole si toto ocenění odnesla Drozdová Petra. Ocenění za nejvyšší nához družstva ze všech hracích kol si odneslo družstvo Na pohodu za výkon 565,zároveň se vyhlašovalo ocenění za nejnižší nához za všechny hrací kola, toto ocenění si odneslo družstvo Bowlingový strašidla za výkon 311 bodů.

Nejlepším a zároveň nejužitečnějším hráčem skupiny se stal Tichý Marek z drusžtva Domácí. Nejlepší ženou skupiny se stala Eva Rybová z vítězného družstva Na pohodu.

Všem hráčům bychom tímto chtěli poblahopřát za veškeré výkony a zároveň poděkovat za vaší přízeň.