Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ve 4. lize Frýdek-Místek jde do vedení tým MRK

21.ročník 2020podzim 2020severní MoravaFrýdek-Místek4.liga3.hrací den

Bowlingu Jadran Frýdek-Místek jsme ve čtvrtek 8. října 2020, ještě před nuceným uzavřením bowlingových center, stačili odehrát třetí hrací den 4. ligy. Bod po bodu se tým MRK (18 b. – celkem 51 b.) dotahoval na průběžně vedoucí SSK Vítkovice deaf (14 b. – celkem 48 b.), až se mu to podařilo a nejen to. Dokonce se dostal do vedení s tříbodovým náskokem. Nic na tom nezměnil ani fakt, že závěrečný vzájemný zápas vyzněl lépe pro SSK poměrem 4:1. Bojovalo se také o třetí místo a také zde máme změnu. Nově na průběžné třetí místo usedli Pekelní kouleči (14 b. – celkem 37 b.), když na čtvrté místo sesadili Draky (11 b. – celkem 34 b.). A aby bylo vše dokonáno, tak i poslední dvojice svedla vzájmený souboj, tentokrát o páté místo. Konečně se v lepším světle předvedl tým Pusa (15 b. – celkem 29 b.), když za jediný večer získal o bod více, než v předchozích dvou a opustil šestou příčku. Na tu naopak klesly po nevydařeném kole Bludičky (3 b. – celkem 25,5 b.).

A ještě se podíváme na statistiky kola. Hráči večera se stali Mira Zedník (MRK) s průměrem 181,60 bodu a Pavlína Maléřová (SSK Vítkovice deaf) s průměrem 162,00 bodu. Hned 6 hráčů získalo pro své týmy 4 body a jejich jména si můžete přečíst ve výsledcích. Nejvyšší nához měl hodnovu 220 bodů a autorem byl Radek Obdržálek (Pusa). Týmové statistiky ovládl nový lidr MRK díky nejvyššímu náhozu 548 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 510,20 bodu.

Z třetího hracího dne je to v tuto chvíli vše. Ke čtvrtému kolu by se měla 4. liga Frýdek-Místek sejít v Bowlingu Jadran ve čtvrtek 29. října 2020. Věříme, že se do té doby situace ohledně nouzového stavu z důvodu koronavirové situace zlepší a my nebudeme muset hledat náhradní termíny. Nepředbíhejme tedy a sledujte prosím pozorně náš ABLweb a facebook, kde budeme přinášet aktuální vývoj situace. Díky za krásný večer s bowlingem a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz