Ve 4. lize FM má nejblíže k vítězství Katapult

Historie19.ročník 2018jaro 2018severní MoravaFrýdek-Místek4.liga5.hrací den

Bowlingu Jadran se odehrálo páté, předposlední kolo 4. ligy ABL Frýdek - Místek. Družstva Katapult a Zbujnicy se tentokrát stala společnými vítězi hracího dne s 24 body a to znamená, že do finálového kola si nese Katapult náskok 10 bodů právě před Zbujniky a je tak hlízko k postupu do 3. ligy FM.

Třetí skončil Holes Team20 body, tým Za Řekou se 14 body skončil čtvrtý a na pátém místě skončila Štístka s 11 body. Šesté místo obsadilo družstvo Pusa8 body a na sedmé tentokrát skončily Bludičky se 4 body.

Nejvyšší týmový nához dne zahrál Katapult - 552 bodů. V jednotlivcích pak nejvyšší náhozy vlastní Vlastimil Zářecký (Katapult) - 212 bodů mezi muži a z děvčat Ola Koziel (Zbujnicy) – 184 bodů.

Závěrečné kolo jarní části 4. ABL Frýdek-Místek čeká hráče v herně Bowling Jadran ve čtvrtek 17.5.2018.