Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Valda Gang se po vydařeném kole dostal do čela 7. ligy

22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaZnojmo7.liga2.hrací den

Novému vedoucímu mužstvu Valda Gang to ve 2. hracím dni opravdu šlo, z pětadvaceti možných bodů ztratil jednom dva a celkem jich má na kontě čtyřiatřicet. O druhé místo se s devětadvaceti body dělí Sqadra XY, které se také dařilo, když získala sedmnáct bodů, a Darm, jenž nenavázal na povedené 1. kolo a tentokrát vybojoval pouze devět bodů. Následuje 4,5 bodová mezera a Rakeťáci, kteří zaznamenali bodů třináct. Komu se dařilo nejméně, byli Klikaři, jenž si z pěti duelů odnesli pouze šest bodů, celkem jich mají na kontě devatenáct a obývají předposlední příčku. Ta poslední patří se 14,5 body Vémyslicím, které získaly prakticky stejný počet bodů, jako před třemi týdny.

Klikař Bořivoj Klika svému celku ve 2. hracím dni nepomohl a jeho průměr zůstal na 168 bodech, druhý Leoš Vojanec ze Sqadry XY odehrál dosud všechny duely, ze kterých si odnesl jen o 2,5 bodu horší průměr. Stejný bowler spolu s Danielem Šimánkem z Darmu vede s devíti body tabulku nejužitečnějších hráčů. O nejvyšší nához se 204 body postaral Martin Valda z Valda Gangu.

Jediná žena ligy Markéta Makovická si svůj průměr lehce vylepšila na 113,75 bodů, do tabulky přispěla dvěma body a její nához se zastavil na 132 bodech.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz