V Žilině pokračovala 3. liga čvrtým kolem

24. ročník 2023podzim 2023severní MoravaŽilina3.liga4.hrací den

Ve středu 15.11.2023 se v Bowling Academy Žilina odehrál čtvrtý hrací den 3. ligy, který byl, jako v podstatně již tradičně, velmi zajímavý.

První místo si od začátku večera držel Lasard, který prohrál pouze jediný zápas a to s VKV 50. Díky výkonu z tohoto kola se přiblížil celkově vedoucímu družstvu Reštauračné typy o 3 body ktuálně je to 65:71, což znamená, že o vítězi se rozhodne až v závěrečném kole. Nejvyšší nához 576 bodů a nejlepším průměr 465 bodů měl Lasard. Třetí v tabulce je Hoblik Team (48,5 b.), na čtvrtém místě máme Revit (44,5 b.), pátý je APVV (37 b.) a tabulku uzavírá na šestém místě tým VKV 50 (34 b.).

Hráčem večera byl Peter Valíček (Reštauračné typy) s průměrem 175,50 bodu a nejvyšší nához, parádních 255 bodů, dal Tomáš Hronský. Hráčkou večera pak byla Mirka Chovanculiaková s průměrem 148,40 bodu s krásným nejvyšším náhozem 218 bodů a ziskem 4 bodů.

Závěrečné páté kolo 3. ligy se v Bowling Academy Žilina odehraje ve středu 29.11.2023 od 18:30 hodin. Těšíme se na Vás.