V těsném souboji vyhrála 8. ABL Tišnov Pivní sláma!

Historie21.ročník 2020jaro 2020střední & jižní MoravaXbowling Tišnov8.liga6.hrací den

O tom, jak dopadne 8. ABL Tišnov nebylo jasno do posledního framu. Ještě aby ne, když mezi prvním a druhým týmem byl před posledním vzájemným zápasem půl bodu rozdíl, a to samé se týkalo zápasu třetího se čtvrtým. Tyto týmy si to v posledním kole rozdali mezi sebou, a nakonec se z vítězství může radovat Pivní sláma.

První příčka tak patří týmu Pivní sláma (102 b.). Druhé místo získali Moraváci (98,5 b.), kteří první příčku ztratili až v posledním zápase s Pivní slámou. Boj o třetí místo nakonec lépe zvládl T.O. Bílý lev (86,5 b.). Jejich protivníci v posledním kole Puzzle (82 b.) nedokázali zvítězit, a tak jim patří čtvrté místo. Mezi posledním a předposledním místem byl také minimální rozdíl, úplně stejně se rozhodovalo v posledním vzájemném zápase, kde tím šťastnějším byl tým Alfasquadra (42 b.). Na Kočičí jazýčky (39 b.) tak zbylo poslední místo.

V soutěži jednotlivců si nejlépe vedl Jiří Mareš (T.O. Bílý lev) s průměrem 157,43. Jak je to skoro v každé lize, ten s největším průměrem je i nejužitečnější a tady tomu nebylo jinak. Jirka ukořistil pro svůj tým 24 bodů. Nejvyšší výkon 222 si připsal Tonda Šrámek (Puzzle). Nejlepší ženou se stala jeho spoluhráčka Maruška Jurovčínová s průměrem 124,38. Nejvyšší týmový průměr patří Pivní slámě a to 415,27. Pánům se také povedl nejvyšší týmový nához 512.

Jarní část 8. ABL Tišnov je u konce a před námi je již další podzimní část. Všechny týmy přislíbily účast, a tak se na vás na podzim opět těšíme u náš na bowlingovém centru Xbowling Tišnov. Dále si Vás dovolíme pozvat na otevřené Mistrovství Tišnova, které se hraje v několika kategoriích.