V souboji o 1. místo v 3. lize Žilina zvítězil TENPINATOR

Historie20.ročník 2019podzim 2019severní MoravaŽilina3.liga5.hrací den

V poslední hracím dnu 3. ABL Žilina se v Bowling Academy čekal velký souboj o první místo mezi týmy TENPINATOR, RZM Team a Bowling Academy Junioři. Největší souboj byl nakonec o 1. místo mezi dvěma týmy. Hned na úvod se potkal RZM Team a TENPINATOR. Kde RZM team porazil TENPINATORY 4:1. a dostal se tak na první místo. Až v posledním kole hracího den se podařilo týmu TENPINATOR dostat zpět na prví příčku a stal se tak vítězem 3. ligy. Druhé místo tedy patří RZM Teamu. Třetí tým v pořadí je Bowling Academy junioři. Tato skupinka mladých hráčů se snažila útočit na přední příčky. I přesto byli týmy před nimi lepší a nepustili je do většího trháku. Všem týmům gratulujeme k jejich umístění.

Nejvyšší nához za hrací den v mužích si vyházel Truban Robert s výkonem 198 bodů. 529 bodů se povedlo uhrát týmu TENPINATOR a stal se tak týmem s nejvyšším náhozem.

Teď vám představíme hráče, kteří vévodili této 3. lize. Mužem s největším průměrem 156,52 se stal Róbert Čibenka. Nejlepší hráčkou se stala Danica Truban, jejíž průměr byl 138,56. Celkově nejužitečnější hráčkou se stala Danice Truban19 body a druhý byl Róber Čibenka17,5 body. Jelikož tito dva hráči již cenu získali, byla tato cena předána třetímu v pořadí. Za 16 bodů ji získal Purašik Milan.

Moc děkujeme všem účastníkům za příjemnou atmosféru. A těšíme se na další ročník. Těšte se na jarní část, která v Bowling Academy Žilina začne ve februáry.