Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V pondělí se na Strašnickém Xbowlingu hrál poslední hrací den 10. ligy ABL.

18.ročník 2017jaro 2017Praha/střední ČechyXbowling Strašnice10.liga5 hrací den

Čímž se uzavřela celá jarní část všech lig, jaké se ve Strašnicích hrajou a už jsou tak tedy jasní všichni vítězové, postupující a sestupující týmy.

V desáté lize, ve které se v průběhu jara vystřídali v čele tři týmy nakonec zvítězil tým Smajlíci a vítězství je to zasloužené. Získali 112 bodů s nejvyšším průměrem ligy 473,13 bodů a čeká je postup do 9ligy.

Na místě druhém se umístil tým Tygers, který má 99 bodů a jejich průměr je 452,83 bodů. Díky tomu že mají lepší průměr než v deváté lize Vinařky, které jsou na šestém místě, postupují také do 9. ligy a naopak Vinařky sestupují do 10. ligy. Konečné třetí místo tabulky patří týmu Kriskač a spol. se ziskem 92,5 bodů a průměrem 445,93 bodů.

Dále se vyhlašovali ceny pro jednotlivce, a to například nejlepší hráč ligy, kterým se stal Svoboda Petr ze Smajlíků s průměrem 170,54 bodů, což nenasvědčuje tomu, že by mělo jít o hráče 10ligy. Dále tento hráč získal cenu za nejužitečnějšího hráče se ziskem 21 bodů. Nejužitečnější hráčkou se stala Hartmannová Martina z Kriskače se ziskem 19,5 bodů. Dále stojí za zmínění nejvyšší nához týmu, který byl 592 bodů a povedl se hned dvou týmům, a to Smajlíkům a pak týmu Pražský výběr.

Všem hráčům děkujeme za účast v jarní části ABL a budeme se na Vás těšit během některého prázdninového turnaje Xbowlingu a nebo po prázdninách, kdy začne podzimní část ABL ligy.

Váš Xbowling team

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz