V druhé lize se bojovalo o každý bod.

23. ročník 2022podzim 2022severní Čechy2.liga2.liga Liberec5 hrací den

Poslední hrací den v Liberci má už za sebou i druhá liga a rozpoutal se boj o každou kuželku a jasno bylo opravdu až po poslední hře. V pátém kole se podařil nejvyšší nához Michalovi Bikárovi z Rozdavačů a to slušných 222 kuželek. Celkově si Černého Petra vytáhli Bowráci a skončili šestí se ziskem 55 bodů a na jaře je čeká 3. liga. Na pátém místě o pouhý bod skončili Vlčáci s 56 body a neoblíbenou čtvrtou pozici obsadili Tesla Revival s 60 body.

Koukneme také na jednotlivce. Nejužitečnějším hráčem se stal Vokatý Petr z Old stars a získal pro svůj tým 18 bodů. Nejlepším hráčem se stal jeho týmový kolega Zdeněk Maršálek a to s průměrem 189,15 kuželek. Nejlepší hráčkou se stala Hornová Petra z Rozdavačů a to s průměrem 138 kuželek.

Podíváme se jak dopadli stupně vítězů. V tomto těsném souboji na třetím místě o pouhý půl bod před čtvrtým skončili Rozdavači se 60,5 body. Na druhém místě skončili Old stars a o pouhé dva a půl bodu jim unikl postup získali 70,5 bodu a vítězem této skupiny se stal Severní vítr se 73 body a postupuje do první ligy.

Na závěr připomínám že podzimní ABL ještě nekončí a můžete se přihlásit na jedno z městských mistrovství konkrétně třeba na to v Liberci které se koná 10.1.

Jinak přeji všem klidné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz