V Benešově slaví zasloužený postup Hašouni

23. ročník 2022podzim 2022Praha/střední ČechyBenešov6.liga5 hrací den

V úterý 29. listopadu se odehrál 5. hrací den 6. ligy Benešov. Na závěrečné klání se ke své škodě omluvili již podruhé Klouzci a tak bylo o posledním týmu tabulky prakticky rozhodnuto. Na místě čtvrtém ukončili své premiérové působení v ABL děvčata alá Prodomačky VO, za které získala prestižní cenu pro nejužitečnějšího hráče(ku) trošku překvapivě jejich kapitánka Jiřina Hubalová s 20 body. Pohár za třetí místo získal Bulldog Team, za které pro změnu hraje nejlepší žena skupiny, Zuzana Bartoňová (průměr 135,94). Druhé místo vybojovali Lesy Zelenáči "B" a v jejich středu hraje nejlepší hráč 6. ligy Lukáš Kolman (průměr 157,67). Vítězství a zasloužený postup do vyšší 5. ligy urvali Hašouni.

Nejvyšší nához 5. HD v jednotlivcích měl hodnotu 191 bodů a nahrál jej Lukáš Kolman. V týmech zahráli rovnou pětistovku Lesy Zelenáči "B".

Tímto skončili zápasy ve skupinách všech tří lig, které se v Benešově hrají již od roku 2008 a už nás čeká jen prestižní Mistrovství ABL Benešov, které se hraje na začátku roku 2023, v úterý 3. ledna ve dvou rundách od 18 a 20 hodin - OBSAZOVAČKA.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz