V 7. lize Záběhlic PZK Terasy jediným bez ztráty květinky.

21.ročník 2020podzim 2020Praha/střední ČechyZáběhlice7.liga1 hrací den

V úterý i 7. liga ABL Záběhlice na herně bowlingu Na Ovčíně rozehrála novou podzimní sezónu svým úvodním 1. hracím dnem. Zde jsme ovšem museli bojovat, jak pořadatel, tak zbývající odvážní soupeři, co cestu našli, s velmi smutnou až tristní (ne)účastí. Z původně šestičlenné skupiny nedorazilo dopředu omluvené družstvo SPP, které však od následného hracího večera již svou účast napevno potvrdilo. Ne tak Leholumo B, jež ani jarní sezonu nedokončilo (jinými slovy odehráli pouze úvodní hrací den a poté již po nich nebylo vidu ani slechu) a tentokrát nejen, že znovu nedorazili, ale slušnost je ani nedonutila se ozvat a svůj konec v ABL pořadateli nahlásit.

Zbývající kvartet týmů tak postupně v každém kole proti těmto imaginárním soupeřům odehrál volný duel s jistotou snadno získaných bodů. Smutní byli však chlapci mužstva Hypnosis, kteří pro změnu své duely odehráli pouze ve dvou hráčích, neb třetí do party ráno startu soutěže „velice kolegiálně" nechal ostatní ve štychu... Kluci se se situací popasovali statečně, získali několikero bodů v soubojích s družstvy kompletními, ale i volné zápasy je stály neúčastní třetího hráče další bod, logicky získali zadarmo pouze 4 body, když ostatní bodů 5...

Dokumentuje to i pořadí osobních statistik, když v kategorii Nejlepšího hráče je David Adam s průměrem 151, 40 bodů na děleném prvním místě a Jiří Holeček hned v závěsu se 150,80 body. V kategorii hráče Nejužitečnějšího však dokonce vede, když jako jediný získal maximální možný počet 5 bodů... Věřme, že další kolo již bude těmto neřestem konec a podaří se sehnat další účastnivší se družstvo za soutěž sabotující Leholumo B...

Nejvyšších náhozů dosáhlo duo (J)elit Daniel Smetana & Jakub Býma hodnot 180, respektive 188 bodů, Nejlepším druhým vedoucím hráčem je opět Daniel Smetana a ženou poté jediná nastupující, Lenka Hospodárzová z vedoucího uskupení.

Druhé kolo a věřme, že nepostrádajíce zítřky světlejší, je na programu znovu první úterý měsíce, nyní již října a sice 6. 10..

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz