V 5. lize Tišnov zabojoval Kadla Team

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov5.liga2.hrací den

Středa 13. března patřila ne centru Xbowling Tišnov 5. ABL Tišnov. V druhém kole této ligy o sobě dal vědět Kadla Team, který ukořistil za večer 16 bodů a začal se tak dotahovat na vedoucí Rychlý koule. Tento večer byl také zvláštní tím, že členové Kadla Teamu se vzdali „prášků,“ a tedy jejich vítězství je naprosto čisté.
Druhé kolo bylo opět plné vyrovnaných zápasů, kde se rozhodovalo až v posledních framech. S tabulkou tento večer příliš nezamíchal. Jediné dva týmy, které změnily svoji pozici v tabulce, jsou Kolomajzna a Kadla Team. Nicméně bodové rozdíly mezi jednotlivými týmy jsou minimální, takže se máme ještě na co těšit.

Tabulka po 2. kole: 1. místo Rychlý koule (31 bodů), 2. místo Kadla Team (29 bodů), 3. místo Kolomajzna (28 bodů), 4. místo Kominíci (26 bodů), 5. místo Emily (25 bodů), 6. místo Esbiča (11 bodů).

Hráčem kola se stal Martin Kadeřábek (Emily), který si zahrál průměr 171,20. Martin byl také jediný, který získal všech 5 bodů. O nejvyšší nához 195 se tentokrát postarala Jarmila Kolegarová (Kolomajzna). Nejlepší ženou byla Katka Kessnerová (Rychlý koule) s průměrem 158,00. Nejvyšší týmový průměr si udrželi Kominíci461,40. Nejvyšší nához 549 si zahrála v druhém kole Kolomajzna.

Druhé kolo je za námi a třetí se odehraje 27. března opět v 18:30. Budeme se na Vás těšit.