Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V 3. HD 1. ligy B úřadoval Bowling Darts Rubin 1

25. ročník 2024jaro 2024střední & jižní Morava1.liga1.liga B3.hrací den

Bowlingu Brno se nám ve středu 10. dubna 2024 sešly týmy 1. ligy B střední & jižní Moravy ke svému třetímu hracímu dni. A máme to již pěkně rozdělené. V prvním večeru řádily Figury, vyrovnanost Xbowlingu Tišnov slavila úspěch v druhém večeru no a teď předvedl parádní jízdu Bowling Darts Rubin 1. Suma sumárum nám statistika hlásí, že čtvrtý hrací den vyhraje ProBowling. Tak nějak to matematicky vychází z prostého důvodu, že tato čtyřka už se de facto připravuje na finálovou skupinu o Titul.

A jak vypadalo kolo v bodových číslech? Z nadpisu článku je jasné, že vítězným týmem se stal bezpečně Bowling Darts Rubin 1 (20,5 b. – celkem 47 b.) se zápasovou bilancí 5:0. V celkové tabulce to pro BDR znamená, že se odpoutal od svých pronásledovatelů z druhé poloviny tabulky a na čtvrtém místě má k dobru luxusní náskok 16,5 bodu. Již jen teorie jej tak může připravit o postup. O stupínek lépe je na tom ProBowling (16,5 b. – celkem 48 b.) a také tady platí, že k jistotě postupu chybí malinký krůček. Naopak definitivní jistotu již mají první dva celky tabulky, druhý Xbowling Tišnov (16,5 b. – celkem 59,5 b.) a vedoucí Figury (16 b. – celkem 61 b.). Obě dvojice (1-2 a 3-4) mají mezi sebou rozdíl pouhého 1,5 bodu a tak závěrečný večer určitě nebude „jen to odehrát“. Bonusové body umí udělat ve finále divy.

V druhé polovině tabulky je na tom v tuto chvíli nejlépe pátý CK Apollon (8 b. – celkem 30,5 b.), s minimálním odstupem máme šesté Homonauty (9 b. – celkem 29 b.) a v závěru je to také natěsno, když se na sedmé místo posunuli Válečci (8,5 b. – celkem 22,5 b.) a osmé jsou tak tím pádem nyní TŘI TETY (5 b. – celkem 22 b.). A zase tady máme skoro na chlup stejnou rozdílovou bodovou situaci jako „tam nahoře“. Takže se opravdu má v posledním večeru základní skupiny o co hrát.