• mail: info@bowlingweb.cz

Partneři

V 1. lize B SM vyrazil na stíhací jízdu Kemenangan

Historie19.ročník 2018podzim 2018severní Morava1.liga1.liga B2.hrací den

Druhým HD pokračovala v úterý 2.10.2018Bowlingu Jadran 1. liga B SM. I nadále pokračovala ve výborných výkonech URNA (46 b.), než narazila na stále se zlepšující KEMENANGAN (42 b.). Vzájemný zápas, který vyhrál „Keme“ 5:0 rozhodl nejen o vítězi večera, ale především o zmenšení náskoku, který si URNA vybojovala v přechozích 11 zápasech. Velký boj se svádí i o třetí místo, zajišťující přímou účast ve skupině o Titul. Toto místo zuby nehty drží SK CNC PRODUKT A (33 b.), který byl třetí i v HD. Svou druhou pozici opustila MÁLKA (30 b.) a je nyní tedy na čtvrtém místě. Na svého nejbližšího soupeře má náskok 5 bodů, ovšem OREL PASKOV (25 b.) předvedl zlepšený výkon a bude to ještě hodně zajímavé. O pouhý bod zpět je na šestém místě KUZNIA RYBNIK (24 b.) a tabulku uzavírá na sedmém místě SOKSTAR (10 b.).

Jdeme na statistiky. Žádný z hráčů tentokrát nezískal 6 bodů, ale hned pět playerů získalo bodů 5. Byli to Jirka Dvořák (Orel Paskov), Ivan Mácha (URNA), Rosťa Kala, Luboš Mada (oba Kemenangan) a Mariusz Watola (Kuznia Rybnik). Hráčem kola se stal s hodně pěkným průměrem 204,67 bodu Ivan Mácha a nejvyššího náhozu 256 bodů dosáhl Rosťa Kala. Jediná žena skupiny Eva Stašová (Málka) zahrála průměr 157,50 bodu. Nejvyšší týmový nához má hodnotu 615 bodů a zahrál jej lídr 1. ligy B URNA.

Z druhého hracího večera 1. ligy B je to vše a my se již těšíme na třetí kolo, které se v Bowlingu SKY Ostrava hraje v úterý 16. října 2018.