Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Úvodní večer 1. ligy B zvládl nejlépe Xbowling Tišnov

24. ročník 2023podzim 2023střední & jižní Morava1.liga1.liga B1.hrací den

Bowlingu Brno se ve středu 13. září 2023 rozehrála úvodním večerem 1. liga B střední & jižní Moravy. No a nebyla to tentokrát žádná procházka růžovým sadem. Asi datum 13. vykonalo své, protože celková atmosféra měla daleko do slova ideální. Snad se situace uklidní a vše bude probíhat tak, jak má. A i rozhodčí díky včerejšímu večeru propadl určité apatii, takže v reportu shrnu pouze to základní.

O vítězi večera a vedoucím týmu rozhodly druhé zápasy, kdy Xbowling Tišnov A (31 b.) přejel celkem snadno 5:0 spolufavorita skupiny ProBowling (29 b.) a de facto bylo vymalováné. Xbowling vyhrál všech 7 zápasů a ProBowling pak ztratil již jen 1 bodík a tím je dané pořadí na 1. a 2. místě. Štika jarní části jménem Figury (24,5 b.) opět úřadovala a zařadila se na třetí místo. A pak tady máme malou bombičku. Na čtvrtém místě, v tuto chvíli postupovém, máme totiž Bowling Blansko (16 b.) a až na pátém je Bowling Darts Rubin 1 (12,5 b.). Nováček skupiny, Válečci (11,5 b.), se usadil na šestém místě, až sedmí jsou v hodně kombinované sestavě hrající Homonauti (10 b.) a tabulku uzavírá druhý nováček, ale s letitými zkušenostmi z 1. ligy, CK Apollon (5,5 b.).

Hráčem večera se stal Marek Škrabal s průměrem 200,33 bodu, celkem 6,5 bodu dokázal vybojovat Karel Hladík a nejvyšší nához 254 bodů zahrál Pavel Homola. Jediná žena skupiny, Lucka Hrazdírová, zahrála průměr 168,14 bodu. Nejvyšší týmový nához měl hodnotu 621 bodů a padl hned 3x. 2x se o něj postaral Xbowling a 1x BD Rubin. Nejlepší průměr 573,71 bodu pak uhrál ProBowling.

Z úvodního večera je to vše. K druhému kolu 1. ligy B St.&JM se sejdeme v Bowlingu Brno hned příští týden a POZOR, v úterý 19.9.2023 a začátek je v 18:00 hodin. Podzimní termínová listina je neskutečně našlapaná a bohužel, jiná varianta ve chvíli přípravy nebyla možná.

PS: Před začátkem proběhne krátká porada mezi rozhodčím (P. Roubalík), kapitány týmů a vedoucím bowlingu (J. Hromek) o dalším působení či nepůsobení ABL v centru Bowling Brno. Jsou to interní záležitosti, takže se týkají pouze zainteresovaných, což znamená, pusu na zámek, přátelé. Těším se na Vás.

výsledky

Váš PR

 

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz