UMPALUMPOVÉ vítězem 7. ligy Xbowling Tišnov

Historie22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaXbowling Tišnov7.liga6.hrací den

Ve středu 1.12 se odehrál poslední HD7.ABL Tišnov. Pro sezónu podzim 2021 tak máme hotovo, protože na centrum Xbowling Tišnov to byla poslední soutěž, která nebyla ukončena. Po tak dlouhé době jsme opravdu rádi, že se konečně zažilo vyhlášení, předání cen a ukončení ročníku. Poslední HD nám vyhrál tým Pitbulli se ziskem 15,5 bodů. Musíme podotknout, že to bylo velice těsné vítězství a třeba pátý tým v pořadí Puzzle získal 13,5 bodů, což je ztráta na vítěze pouhé dva body. Na přesné výsledky se můžete podívat v odkazu tohoto příspěvku.

Nejlepším hráčem kola se stal Jirka Mareš s průměrem 190,20 bodů a také si Jirka připsal nejvyšší nához kola a to krásných 232 bodů. Hráčkou kola se stala Andrea Kavlíková s průměrem 148 bodů. V kategorii užitečnosti máme hned čtveřici hráčů která získala pro svůj tým 4 body a to konkrétně Michal Krásenský, Jirka Mareš, Antonín Hulák a Michal Petržela.

Vítězem skupiny se stal tým Umpalumpové se ziskem 99,5 bodů a mohou tak slavit titul. Na druhém místě se umístil tým Pitbulli se ziskem 91,5 bodů. Třetí místo vyválčil tým Moraváci se ziskem 88 bodů a kousek chyběl na celkové druhé místo. Na čtvrtém místě je tým Puzzle se ziskem 74 bodů. Páté místo obsadil tým T.O. Bílý Lev se ziskem 59,5 bodů. Poslední místo zůstalo týmu Alfasquadra se ziskem 37,5 bodů.

Nejlepším hráčem celé soutěže se stal Jirka Mareš s průměrem 163,60 bodů a také nám Jirka předvedl nejvyšší nához celé soutěže a to krásných 232 bodů. Hráčkou soutěže se stala Andrea Kavlíková s průměrem 146,63 bodů. V užitečnosti nám nejvíce bodů posbíral Michal Petržela, když dokázal pro svůj tým vybojovat 23 bodů. Všem posíláme velkou gratulaci.

Hotovo a dobojováno, ale podzimní ABL však ještě nekončí a čekají nás v lednu Mistrovství regionu střední a jižní Moravy. Potom se bude řešit složení skupin na další sezónu a o všem budeme informovat kapitány týmů. Přejeme co nejlepší prožití vánočních svátků a krásný vstup roku 2022.