Tým Trosek nenechává nic náhodě.

Historie20.ročník 2019jaro 2019Praha/střední ČechyXbowling Kyje5.liga4 hrací den

A po dramatickém boji o třetí výhru v řadě skončil pro tým Trosek úspěšně s průměrem 429,60 bodů a 20 body. Vyhráli tento hrací den a poskočili i v celkovém žebříčku na první místo s 62 body. Na druhé pozici po prohraném zápase o prvenství s Troskama se umístil tým Ftefanů s 16 body a průměrem 411  bodů, v celkovém žebříčku, ale bez posunu a zůstávají na třetím místě s 58,5 body.
Ve třetím fochu se uložil tým Chaosu s 12 body a  průměrem 399,20 bodů. Tento výkon týmu Chaosu stačil i na udržení druhého místa v celkové tabulce s 59,5 body. Zlepšení se dočkal tým Nezávislých, který vybojoval čtvrté místo s 10,5 body a průměrem 338,80 bodů. To však ale nepřináší žádné ovoce do celkové tabulky, kde se umisťují na 6 pozici s 24 body. Na páté místo to dopracoval tým Borců z Logiku, který si pohoršil o jednu příčku od posledního kola. S průměrem 380,20 bodů a 10 body v celkovém součtu to znamená propad na celkovou čtvrtou pozici s 58 body. Na Borečky z Logiku zůstalo šesté místo s 6,5 body a průměrem 365,40 bodů. Pro ně se nic nemění a zůstávají na pátém místě s 38 body.

Boj o prvenství je otevřený pro 4 týmy a tak poslední páté kolo bude napínavé, kdo nakonec usedne na trůn. Povede se Troskám 4 vítězství v řadě nebo je nakonec předběhne některý z ostatních týmů? Odpověď se dozvíme poslední hrací den ligy 3. 6. 2019 na herně XBowling Kyje! Ať to padá!!!