Tým Bowling Darts Rubín vyhrál čtvrté kolo 3. ligy

Historie20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov3.liga4.hrací den

Do druhé poloviny vstoupila i nejvyšší domácí soutěž 3. ABL Tišnov. Naše nejsilnější a nejzkušenější domácí soutěž tak může odpočítávat poslední zápasy soutěže, kdy je před námi posledních deset utkání ligy, které rozhodnou o konečném pořadí. Čtvrté kolo nejlépe zvládl nováček tišnovských soutěží Tým BDR.

Tabulka třetí ligy je rovnoměrně rozprostřená. Už tři kola drží první místo soutěže Gule Boys (69,5 b.). Na druhé místo poskočil Tým BDR (56 b.). Třetí místo patří Šavlozubým kuželkám (50,5 b.). SCORE KING (44 b.) je aktuálně těsně pod bednou na čtvrtém místě, ovšem dost těžce mu na záda dýchá Weapon X (43 b.) na pátém místě. Tabulku nám uzavírá Doubravník (37 b.).

Hráčem kola byl Vašek Salášek (Tým BDR) s parádním průměrem 201,00. Nejvyšší nához se podařil Martinovi Jakubčíkovi (Šavlozubé kuželky), který nahodil 230. Nejlepší hráčkou kola byla Lucka Kelpenčevová (Tým BDR) s průměrem 153,20. Nejužitečnějším hráčem kola byl Adam Bajer (Gule Boys), který jako jediný uhrál všechny možné body. Týmově nejlépe zahráli Gule Boys s průměrem 518,20 a náhozem 591.

3. ABL Tišnov odehrála své čtvrté kolo a před námi je kolo předposlední, tedy páté, které bude odehráno 5. listopadu na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.