Tým APVV navýšil svůj náskok

25. ročník 2024jaro 2024severní MoravaŽilina3.liga3.hrací den

Ve středu 13.3.2024 se nám v Bowlng Academy Žilina sešly 4 týmy, aby odehrály již třetí kolo 3. ligy jarní častí ABLky. Čekal nás velký souboj o první příčku, kde byl před začátkem hracího dne mezi týmy APVV a Macanga Strikers rozdíl pouze jednoho bodu. Tím šťastnějším týmem se stalo seskupení APVV, které svoji první příčku uhájilo, a ještě navýšili svůj náskok o málo uvěřitelných 16 bodů. Jejich součet bodů je tedy 65.

Bohužel se vůbec nedařilo druhému týmu v pořadí Macanga Strikers. Ten nasbíral pouze 11 bodů a celkově tak mají bodů 49. Musíme ale připomenout, že v poslední hře se vytáhl a hodil nejvyšší nához hracího dne a to 548 bodů. Třetí místo celkově patří hráčů týmu Revit se ziskem 36,5 bodu. V tomto kole jich vybojoval 14 a stal se druhým nejlepším týmem. Poslední, čtvrté, místo pak okupuje tým VKV 50 se ziskem 29,5 bodu.

Nejlepší hráčem ligy je Štefan Kováčik s průměrem 180 bodů.  Pomohl mu k tomu i dnešní hrací den, kdy byl suverénně nejlepší s průměrem 184,33 bodu a stal se také nejužitečnějším hráčem, když nedal žádnému soupeři šanci a získal pro svůj tým plný počet 6 bodů.  Nejvyšší nához mu ale v posledním hře ukradl hráč Daniel Púček a to výsledkem 239 bodů.

Čtvrté kolo 3. ligy se v Bowling Academy Žilina odehraje ve středu 27.3.2024 v 18:30 hodin. Těšíme se na Vás.