Trojský kůň vítězem kola v 7. lize!

Historie20.ročník 2019podzim 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov7.liga4.hrací den

7. ABL Tišnov odehrála své 4. kolo a děly se nám to věci. Tabulka je teď napnutá jak kšandy a tím, jak se soutěž blíží konci, tak jsou i zápasy daleko napínavější, takže je před námi jen posledních deset zápasů, které rozhodnou o konečném stavu 7. ligy. Hezky nám tabulkou zamíchal například vítěz kola Trojský kůň, který se rázem vyhoupl na třetí místo.

První příčku 7. ligy drží Všechováci (68,5 b.). Druhé místo patří Splitmanům (57 b.). Třetí místo mají v državě pánové z týmu Trojský kůň (50,5 b.). Nechyť ryby (47,5 b.) jsou na čtvrtém místě. V těsném závěsu za čtvrtým místě je páté RAPO (47 b.). Tabulku uzavírá na šestém místě Trylyjon chib (29,5 b.).

Hráčem kola byl tentokrát Petr Toufar (Trojský kůň) s průměrem 177,40. Petr byl zároveň i nejužitečnějším hráčem, když získal všech 5 bodů. Nejvyšší nához kola zahrál Pepa Antonovič ml. (Všechováci), který zahrál 213. Hráčkou kola byla opět Pavča Procházková (RAPO) s průměrem 145,00. Týmově pak zahrál nejlépe Trojský kůň s průměrem 451,60 a náhozem 506

7. ABL Tišnov nám odehrála své čtvrté kolo, a tak nám nic nebrání tomu odehrát kolo páté. K tomu se týmy dostaví 26. listopadu na centrum Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!