Trojský kůň se dočkal!

Historie19.ročník 2018podzim 2018střední & jižní MoravaXbowling Tišnov8.liga3.hrací den

8. ABL Tišnov zažila jedno z nejpovedenějších kol. V pořadí již třetí kolo, odehrála 8. liga 24. října. Byli jsme svědky opravdu zajímavých zápasů, kdy nejlepší show předvedli pánové z týmu Trojský kůň. Tento tým se stal vítězem HD se ziskem 19 bodů a dotáhl se na tým RAPO.

Jak RAPO, tak Trojský kůň, se teď dělí o první místo se součtem 47 bodů. Týmy na třetím až pátém místě dělí pouhé tři body, takže Moraváci, Lůzři a Pivní sláma zažijí napínavé 4. kolo. Trylyjon chib měl poprvé v týmu mužský element a věříme, že pokud ho zapojí i příště, určitě tento tým několik bodů ještě připíše!

Nejlepším hráčem kola byl Aleš Navrátil (Trylyjon chib) s průměrem 164,60. O nejvyšší nához 182 se postarali hned tři hráči – Aleš Navrátil, Petr Toufar (Trojský kůň) a Michal Krásenský (Moraváci). Nejužitečnějšími hráči byli Petr Toufar a David Novotný (oba Trojský kůň). Hráčkou kola byla Pavla Procházková (RAPO) s průměrem 153,00. Nejvyšší týmový průměr 424,40 zahrál Trojský kůň. O nejvyšší týmový nához se postaralo RAPO, které zahrálo 514.

První polovina podzimní části 8. ABL Tišnov je za námi. 4. kolo bude odehráno 7. listopadu v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!