Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Finálové zemětřesení 5. ligy ve prospěch Pivní slámy

25. ročník 2024jaro 2024střední & jižní MoravaXbowling Tišnov5.liga6.hrací den

Xbowlingu Tišnov vyvrcholila v pondělí 20. května 2024 závěrečným hracím dnem první skupina ABL, 5. liga. Nakonec se přece jen podařilo rozpohybovat stávkující dráhu a věříme, že i další dvě skupiny, které mají naplánované na tento týden své finálové večery, dohrají sezónu v původním termínu.

Do tohoto šestého hracího dne šli z lídrovské pozice Úsušáci a na bedně byly připraveni ohrozit trůn týmy s divokými názvy jako Krvavý záda a Pivní sláma. Všechny tři mančafty srovnány ve třech bodech a bez šance nebyli ani MoraváciJumping boys. Pouze Sourozenecké komando to již mělo spočítané. Takže nebudeme na nic čekat, s ničím otálet a pustíme se do rekapitulace večera a celá jarní části 5. ligy.

V minulém kole spadli z vedoucích pozic Moraváci a Jumping boys a tento výsledek si oba mančafty nechtěly nechat líbit a v tomto kole zase pořádně zabraly, když se podělily o nejlepší tým kola se ziskem 19 bodů se zápasovou bilancí 4:1. Stejnou bilanci měl i vítěz 5. HD Pivní sláma, jenže na řádcích pustil o nějaký ten bodík soupeřům víc, než jmenované týmy a tentokrát jich získal 16. A tyto bodové počiny rozhodly o konečné tabulce skupiny.

Se svým osudem se smířilo Sourozenecké komando (4 b. – celkem 48 b.) a obsadilo konečné šesté místo. Na tento večer budou jistě chtít co nejdříve zapomenout Úsušáci (5 b. – celkem 75,5 b.). Nejen,