Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Titul na severní Moravě má Kemenangan.

Historie14.ročník 2013podzim 2013severni Morava1.liga1.liga Titul2.hrací den

Tak máme rozhodnuto titul získal úřadující republikový mistr Kemenangan - 55bodů. Boje to byli parádní a padal jeden rekord za druhým a poprvé na našem regionu padla hranice 700 a zasloužilo se o to družstvo SK CNC Produkt B - 710 bodů. Ani to jim ovšem nepomohlo k titulu a skončili na druhém místě 4 body za vítězi. Půl bodu za nimi skončila třetí Římská Legie - 50,5bodů ani nejvyšší nához jejich hráče Davida Kleina 289 bodů, což je také nejvíce za celou sezonu na lepší umístěni nestačilo.

Ono dnes ty výsledky byli celkově vysoké 14 krát padla hranice 600 a tak byli k viděni prohry na krásných 614 ku 605, ale byli jsme i svědky výhry na 494. No je to bowling a tak to vněm zkrátka chodí. Dále padlo 8 výkonu nad 250 čímž se hráči zapsali do VIB Gold Clubu.

Nejužitečnějším hráčem pro své družstvo v celé sezoně byli vlastně dva z jednoho klubu Římská Legie a to David Klein a Luboš Mada, shodně získali pro své družstvo 28,5 bodů.

Nejlepší ženou byla Karin Pechová z AWT team a mezi muži nakonec zvítězil Rostislav Kala před Filipem Křížkou a oba se již mohou těšit stejně jako Karin na celorepublikové finále jednotlivců. Ostatní hráče čekají městská mistrovství. Obsazovačky již jsou otevřené tak neváhejte a hlaste se. Stejně tak připomínám družstvům že 13. ledna je baráž o celorepublikové finále, kde od nás postupuji 4 družstva. Tak sledujte osazovačky a neváhejte se přihlásit. RK 

výsledky

 

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz