Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

The Cheaters se v 6. lize Znojmo odpoutali od soupeřů

25. ročník 2024jaro 2024střední & jižní MoravaZnojmo6.liga4.hrací den

Po minulém hracím dni se poprvé ujali vedoucího postavení, po posledně odehraném mají už dvanáctibodový náskok. Ve 4. kole The Cheaters ani jednou neprohráli, třikrát brali čtyřbodovou výhru, jednou pak uspěli poměrem 5:0 a 3:2, což jim dohromady vyneslo dvacet bodů a celkem pak osmašedesát. Druhý Darm sice jako jediný vybojoval dvě pětibodová vítězství, ovšem ze zbylých tří duelů bral jen tři body. Boj o druhé místo bude zajímavý, dařilo se Snajprům, kteří získali patnáct bodů, což byl druhý nejvyšší bodový zisk HD, a díky tomu ztrácí na Darm pouhý bod. Jen o 0,5 bodu méně zaznamenali Klikaři, jež se s 46,5 body posunuli na čtvrté místo na úkor Lenochodů, jimž se moc nedařilo, avšak na soupeře ztrácí jen bod. Pouze tři body si z pěti mačů odnesli Tučňáci, jejichž bodové manko tak narůstá.

Bořivoj Klika zlepšil svůj průměr na rovných 174 bodů a to i díky vynikajícímu náhozu 243 bodů, do čela nejužitečnějších bowlerů se posunul s patnácti body Dominik Bulín z Darmu.

Lenka Komárková s průměrem 153,69 bodů přeskočila svou soupeřku Zuzanu Petrašovičovou, ta však vede v ostatních statistikách, a to díky sedmi získaným bodům a náhozu 182 bodů.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz