Těsné vítězství v druhém kole pro SCORE KING

Historie20.ročník 2019jaro 2019střední & jižní MoravaXbowling Tišnov3.liga2.hrací den

3. ABL Tišnov odehrála své druhé kolo. Nejvyšší domácí tišnovská soutěž odehrála druhé kolo 12. března na centru Xbowling Tišnov. Největší bodový zisk tentokrát zaznamenal SCORE KING, který se ziskem 17,5 bodů uhrál vítězství 2. kola, a posunul se tak na průběžné druhé místo. Tabulku po druhém kole vede Jdem to zkusit.

Týmy se v druhém kole zatím stále ještě rozkoukávaly. Některým týmům to padalo tentokrát lépe, než v prvním kole, ale naopak i některým týmům to tentokrát vůbec nepadalo. K vidění byly i hezké zápasy, protože když například hrajete zápas, který mezi soupeři končí stavem 202:203, budí to rozdílné emoce na obou stranách. A takové zápasy rozhodně stojí za to. Stejně jako celá 3. ABL Tišnov. I bodové rozdíly v různých částech tabulky jsou celkem těsné. Ostatně posuďte sami.

Tabulka po 2. kole: 1. místo Jdem to zkusit (35 bodů), 2. místo SCORE KING (29,5 bodů) 3. místo GULE BOYS (25 bodů), 4. místo KARTEP (22 bodů), 5. místo Šavlozubé kuželky (19,5 bodů) a 6. místo Weapon X (19 bodů).

Hráčem kola byl tentokrát Karel Bajer (GULE BOYS), který zahrál průměr 194,60. O nejvyšší nához se postaral Miloš Otiepka (SCORE KING), který zahrál nához 237. Oba zmínění pánové byli zároveň nejužitečnějšími hráči večera, neb oba získali všech 5 možných bodů. O nejvyšší týmový průměr se postaral vítěz kola SCORE KING, který zahrál 531,80. O nejvyšší nához se pak zasloužil Weapon X, který zahrál 564.

Druhé kolo 3. ABL Tišnov je za námi. Třetí kolo je naplánováno na 26. března v 18:30. Budeme se na Vás těšit.