Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tango se v 8. znojemské lize odpoutalo od soupeřů

22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaZnojmo8.liga2.hrací den

Hned třikrát se Tango radovalo z maximálního vítězství, jednou zvítězilo 4:1 a jednou těsně prohrálo. Na svém kontě tak mají jeho hráči v tuto chvíli rovných čtyřicet bodů. Přesně o deset bodů méně mají druhé Babicovy kuželky, které na svého protivníka sice dokázaly jako jediné najít recept, ale celkově zaznamenaly jen dvanáct bodů, což byl druhý nejnižší zisk dne. Po mezeře následují tři týmy, které mezi sebou dělí jen 1,5 bodu. Nejlépe je na tom tým Gorillas s 25,5 body, o bod horší je Lejemnonstop a o dalšího půl bodu méně mají Přímky. První a třetí jmenovaný mančaft získal ve 2. kole dvanáct bodů, prostřední pak o dva body více. Kohumu se ani tentokrát vůbec nevedlo, z šesti klání si odneslo čtyři body a jeho celkový zisk činí šest bodů.

Jiří Jaskula z Lejemnonstop dosáhl v průměru na rovných 170 bodů, ovšem odehrál jen čtyři duely. Druhý Robin Janda z Babicových kuželek má na kontě devět střetnutí a průměr má horší pouze o 2,22 bodů. Nejvíce bodů pro své barvy – devět – získal Petr Lehoczký z Tanga a nejvyšší nához obstaral 212 body další Lejemnonstopák Jakub Havel.

U žen je s průměrem 135,33 bodů stále nejlepší Lenka Wieznerová, její spoluhráčka získala pro Babicovy kuželky čtyři body a Míša Šmedková z Gorillas zase díky 144 bodům dosáhla nejvyššího náhozu.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz