Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Tak se to znovu povedlo. Tak Určitě znovu vyhráli v 5. lize ABL.

25. ročník 2024jaro 2024Praha/střední ČechyXbowling Strašnice5.liga3 hrací den

V Praze ve Strašnicích v pochmurném počasí se sešla 5. liga ABL aby odehrála svůj předposlední hrací den jarní části 25. ročníku.
Tak jak kdyby na hráče dolehlo počasí a ze začátku se jim moc nechtělo tak jako i drahám, ale nakonec se vše rozjelo a byli z toho hezké výkony. Nejlépe se dařilo týmu Tak Určitě, který vyhrál podruhé za sebou, získali 18 bodů a upevňují si tak celkové první místo, při zisku 56 bodů, druhý tým který je jim v patách a asi jediný který je muže ohrozit od přímého postupu do vyšší ligy je tým Sakra X ze Strašnic. Ti získali od svých soupeřů 15,5 bodu a celkově už oloupili své protihráče o 49,5 bodu a mají tak 6,5 bodovou ztrátu na tým Tak Určitě. Na poslední "medailové" pozici skončil tým, který na první hrací den bohužel nedorazil a kdyby dorazil mohlo být vše jinak, jelikož dnes získal 14 bodů a celkově mají za dvě kola, který odehráli bodů 20 a jsou zatím beznadějně poslední. Vinaři se Strašnice A získali pro sebe 12 bodů a patřilo jim tak 4. místo v tabulce a patří jim i v celkové tabulce, kdy získali už 35 bodů. Páté místo si pro sebe uzmul tým SSZ, ti získali 8 bodů a nemůžou být spokojeni, ale přesto mají naději, že se udrží v 5. lize patří jim totiž 5. místo i v celkové tabulce s 27,5 body a to by o jejich osudu rozhodoval naházený průměr ze všech her. A poslední ve třetím hracím dnu skončil tým Lama ze 7,5 body, celkově tak mají 37 bodů a drží se prozatím na třetím místě.

Hodů nad 200 bylo požehnaně, ale největší nához mohl získat jen jeden a byl to pan Šulc Pavel z týmu Střelci z Neptuna, kdy hodil ve své druhé hře krásných 239 bodů. Nejlepší průměr ze všech zúčastněných měl Košař Petr z týmu Tak Určitě a to 176,00 bodů. Nejlepší ženou byla Rejžková Štěpánka z týmu sakra X ze Strašnic s průměrem 138,6 bodů.  Nejužitečnějším hráčem skupiny je prozatím Vacek Pavel z týmu Akta X ze Strašnic, který získal pro svůj tým 12 bodů.
To by bylo pro předposlední hrací den vše a budeme se těšit na ten poslední, který se odehraje 20.5..

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz