Svůj 3. HD odehrála 6. ABL Tišnov a je tak v půlce soutěže

22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaXbowling Tišnov6.liga3.hrací den

V pondělí 18.10. si svůj 3.HD odehrála 6.ABL Tišnov a je tak přesně v polovině soutěže. Na centrum Xbowling Tišnov nám tento týden odehraje ještě 7.ABL Tišnov a všechny soutěže budeme mít v polovině. Soutěže nám běží bez problémů a máme z toho opravdu radost.  V tomto kole máme hned dva týmy se stejným bodovým součtem 17 bodů a jsou to Všechováci a Esbiča, kteří se dělí o vítězství v hracím kole.

V čele soutěže máme tým Všechováci se ziskem 54,5 bodů. Na druhém místě máme tým Krvavý Záda se ziskem 50,5 bodů. Na třetím místě je Pivní Sláma se ziskem 42 bodů. Bramborovou příčku zatím drží tým Úsušáci se ziskem 32 bodů. Tým Esbiča, který se dnes dělí o vítězství v hracím kole je na pátém místě se ziskem 28 bodů. Poslední místo zatím patří týmu Nejistá Sezóna se ziskem 18 bodů.

Dostáváme se ke statistikám jednotlivců a tam nám bouchla velká bomba v kategorii nejlepší hráč, kterým se stal Jarda Pařízek s naprosto famózním průměrem 220,60 bodů. Jarda nám zároveň předvedl nejvyšší nához a to 235 bodů, tohle bylo prostě jeho kolo. Velká gratulace. Nejlepší hráčkou se stala Pavlína Procházková s průměrem 135,60 bodů. Všech 5 bodů získala dnes dvojice Jarda Pařízek a Jiří Glos a pro svůj tým tak pánové přinesli plný počet bodů. Nejlepším hráčem celé soutěže je po dnešním parádním výkonu Jarda Pařízek s celkovým průměrem 191,79 bodů.

Uvidíme se na 4.HD, který je naplánován na pondělí 1.11. a vstoupíme do druhé poloviny soutěže.

výsledky

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz