Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Svůj 2. HD si odehrála 6. ABL Tišnov

22. ročník 2021podzim 2021střední & jižní MoravaXbowling Tišnov6.liga2.hrací den

V pondělí 4.10 si svůj 2.HD odehrála 6.ABL Tišnov. Na centrum Xbowling Tišnov to tak začalo opět žít po dlouhé covidové pauze. Pevně věříme, že už nás nic nezastaví a vše pojede dle termínového kalendáře. Tým Nechyť Ryby, který se nedostavil na 1.HD byl nahrazen týmem Nejistá sezóna, který si dohrával 1.HD.  Do dnešního dne nenastoupil tým Esbiča a také si bude hrací kolo dohrávat. Nejlepším týmem kola jsou Krvavý Záda se ziskem 22 bodů.

Zatím stále na první místě máme tým Všechováci se ziskem 38,5 bodů, ovšem stejně bodů mají i Krvavý Záda. Zde rozhoduje lepší skóre. Uvidíme, jak se bude tabulka v dalších kolech vyvíjet a taky po dohrávce týmu Esbiča. Na třetím místě máme tým Pivní Sláma se ziskem 27 bodů a ztráta na vedoucí dvojici už je docela velká. Čtvrtou pozici drží Úsušáci se ziskem 23 bodů. Na pátém místě máme tým Esbiča se ziskem 12 bodů a na šestém místě je tým Nejistá Sezóna se ziskem 11 bodů. Oba poslední týmy nemají v tabulce ještě dohrávky a shrnutí si tedy uděláme po 3.HD.

Nejlepším hráčem kola se stal Miroslav Beneš s naprosto parádním průměrem 196,60 bodů. Mira si zároveň připsal nejvyšší nához kola a to krásných 226 bodů. Nejlepší hráčkou kola se stala Pavlína Procházková s průměrem 122,40 bodů a je tak první žena která vstoupila do soutěže. Hned trojice hráčů získala pro svůj tým 5 bodů a jsou to Miroslav BenešJiří Toman a Josef Antonovič ml. Nejlepším hráčem celkově je zatím Josef Antonovič ml. s průměrem 189 bodů. Velká gratulace.

Druhé hrací kolo máme u konce a můžeme se těšit na 3.HD, který je naplánován na pondělí 18.10.2021 a snad budeme mít už všechny dohrávky zapsané.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz