Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Šviháci ukazují celé tišnovské ABL, jak se bojuje

24. ročník 2023podzim 2023střední & jižní MoravaXbowling Tišnov4.liga4.hrací den

Ve středu 1. listopadu 2023 pokračovala v Xbowlingu Tišnov ABL a dostaveníčko si ke svému čtvrtému hracímu dni dala 4. liga. Tento večer se ukázal výjimečným především v jednom. Že by se nikdy neměly stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. A tohle vše předvedli všem Šviháci „lázeňští“.

Po úvodním večeru se Šviháci (20 b. – celkem 52 b.) krčili beznadějně na dně tabulky se ziskem nebo spíš almužnou v podobě 5 bodů. Jenže tento tým ukázal bojovného ducha, v druhém a třetím večeru poctivě sbíral body, aby ve čtvrtém, čili v tomto, vyrazil až k příčce nejvyšší. A to není vše. Díky svým výsledkům se Šviháci katapultovali až na průběžné druhé místo tabulky za vedoucí Bejlís.

Bejlís (12 b. – celkem 70 b.) v tomto večeru sundali řádně nohu z plynu, ale ani to nepomohlo, aby se jejich náskok v čele tabulky ztenčil. Z pozice lídra tak dvě kola před koncem sezóny shlížejí s mega náskokem 19 bodů na svého nejbližšího pronásledovatele, což jsou již výše zmínění Šviháci. Ti navíc způsobili zemětřesení v tabulce. Aktuálně máme na třetím místě Emily (8 b. – celkem 47 b.), který má co napravovat a na čtvrté se vyhoupli až z šestého Umpalumpové (19 b. – celkem 47 b.). Tenhle tým musíme tentokrát vyzdvihnout (po minulé držkové za dohrávku) za jejich výkon, který byl odměněn také druhým místem HD. A tím pádem je jasné, že ve spodních patrech tabulky máme týmy, které jsme ještě nedávno viděli atakovat stupně vítězů, Pitbulli (9 b. – celkem 45,5 b.) a ATD… (7 b. – celkem 38,5 b.).

A ještě statistiky. Hráči večera se stali Martin Kadeřábek s průměrem 185,00 bodu a Iva Chocholáčová s průměrem 162,60 bodu. Plný počet 5 bodů vybojovali Zdeněk Hurt a Ivo Koláček a nejvyšší nához 210 bodu si připsal Bohumil Kobza. Do týmových statistik se zapsali nejvyšším náhozem 569 bodů Šviháci a nejlepší večerní průměr 492,60 bodu zahrál lídr skupiny, Bejlís.

Ze čtvrtého hracího dne 4. ligy je to vše. K předposlednímu pátému kolu se v Xbowlingu Tišnov sejdeme opět za 14 dní, ve středu 15.11.2023 a začátek je v tradičních 18:30 hodin. Těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz