Supermax slaví vítězství v 6. lize Brna

24. ročník 2023jaro 2023střední & jižní MoravaBrno6.liga7.hrací den

V neděli 28.05.2023 se na našem centru Bowling Darts Rubín odehrálo poslední hrací kolo v 6. lize Brna a známe tak celkové výsledky. Ještě, než se podíváme na celkové výsledky, shrneme si krátce poslední hrací kolo. Se ziskem 16 bodů vyhrál tým Supermax. Nejlepším hráčem s průměrem 167,50 bodu byl Vláďa Varmuža a nejlepší hráčkou byla Kačka Takáčová s průměrem 129,75 bodu. Nejvyšší nához 211 bodů nám předvedl Michal Papaj ml.

Celkové vítězství v lize slaví Supermax s celkovým ziskem 107 bodů. Na druhém místě se umístil nováček Zirkon se ziskem 94,5 bodu a umístění na bedně doplnil na třetím místě tým Pohonné Hmoty se ziskem 82 bodů. Čtvrté místo obsadil tým Legionářů se ziskem 69 bodů a na posledním místě je Captain Sound se ziskem 47,5 bodu.

Podíváme se na hráčské statistiky za celý odehraný ročník. Nejlepším hráčem s průměrem 167,72 bodu se stal Vladimír Varmuža a také se stal Vláďa nejužitečnějším hráčem ligy s 26 body. Nejlepší hráčkou se stala Kateřina Takáčová s průměrem 136,31 bodu. Absolutně nejvyšší nához celé soutěže předvedl Tomáš Hladík a to krásných 244 bodů.

Všem hráčům a týmům chci poděkovat za hladký průběh soutěže a popřát krásné letní měsíce a dovolené. Užijte si volno a uvidíme se zase v září.

Tímto máme uzavřenou 6. ligu Brna, ale jarní část ABL ještě nekončí. Je již otevřená obsazovačka na mistrovství Brna ve středu 07.06.2023 na Bowlingu Brno. Následně pak v centru Bowling Blansko odehrají v sobotu 10. června 2023 nejlepší kvalifikovaní hráči Mistrovství regionu. Bohužel, plánované Mistrovství ČR ABL se z technických důvodů neuskuteční, jak bylo slíbeno, na Moravě, ale hrát se bude opět v pražském centru Xbowling Prosek (17/6 družstva a 18/6 jednotlivci).