Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Startuje podzimní část 24. ročníku ABL

24. ročník 2023podzim 2023aktualityPředstartovní info

Zdravíme Vás, přatelé. Prázdniny nám bohužel končí, škola klepe na dveře a my jsme tady zpět s ABL. V pokračujícím 24. ročníku vstupujeme do podzimní části a premiéry se ujme 6. a 5. ligy Brno v centru Bowling Darts Rubin již tuto neděli, 3. září 2023. Od pondělka se pak rozběhne ABL i v dalších centrech naší republiky.

A jako vždy, jen krátká informace. Připomínáme, že webové stránky Bowlingová LIga slouží pouze k výsledkům a statistikám. Na tyto stránky se nevkládají žádné informace, aktuality, propozice a vše, co je spojené s organizací ABL. Na těchto stránkách by měly být připravené skupiny s rozlosováním nejpozději den před konáním 1. HD.

Na ABLwebu postupně doplňujeme složení jednotlivých skupin a jejich termíny (Termínový kalendář)a pokud je zde nenaleznete, obraťte se prosím na svého organizátora, aby nám je urychleně dodal. Následně skupiny a termíny doplníme a zveřejníme.

Co se týče hostování hráčů, tak ponecháváme v platnosti znění z jarní části tak, jak uvádí PROPOZICE (1x za sezónu z nižší do vyšší soutěže) – klikněte ZDE.

V tuto chvíli je to vše a my Vám všem přejeme naše bowlingové „Ať to padá“ a krásné bowlingové zápasy.

Váš ABL Team

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz