Menu

Express zprávy

Nejbližší ligy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Start 4. ligy vyzněl nejlépe pro Kuchtíky

25. ročník 2024jaro 2024severní MoravaXbowling ValMez4.liga1.hrací den

Ve středu 6. března 2024 pokračovala v centru Xbowling ValMez opět ABL. Tentokrá si své dostaveníčko k úvodnímu večeru daly týmy 4. ligy. V této skupině máme oproti podzimu změny ve dvou případech, když Bezejmenné míšence a Rozpité nahradili Dravci a Krocaní hněv. Vybojují návrat zpět do 3. ligy?

V baráži o záchranu 4. ligu uspěli Trosečníci a i další tři mančafty, Kuchtíci, Moribundus a Fonan, si společně zahrály již na podzim. Tolik ke složení skupiny a jdeme na rekapitulaci 1. HD. Stejně jako na podzim nasbírali v úvodním večeru nejvíce bodů Kuchtíci (17 bodů) a usadili se se zápasovou bilancí 4 výhry a 1 prohra zaslouženě na čele tabulky. Minimiálně o dalších třech týmech se dá napsat, že jsou opravdu v těsném kontaktu, když mezi Kuchtíky a čtvrtým týmem je rozdíl pouze 4 body.

Družstva na druhém až čtvrtém místě měla zápasovou bilanci 3:2 a tak tady rozhodoval každý získaný bod na řádku. Nejlépe si počínal Moribundus (15 bodů) na druhém místě a o třetí místo se dělí Dravci a Trosečníci (oba 13 bodů). Fonan (10 bodů) odstartoval stejně jako na podzim pátým místem a bude se muset hodně snažit, aby 4. ligu udržel. Ovšem největší bomba je připravená až na samotný závěr. Zcela nečekaně se po úvodním kole nachází na šestém místě Krocaní hněv (7 bodů). Tým pyšnící se v minulosti titulem Mistr Valašského Meziříčí (vítěz 3. ligy) určitě nezačal tak, jak si představoval. Nicméně pro všechny zúčastněné. Je to teprve první kolo ze šesti. Čeká nás ještě 25 zápasů a tady je připraveno mraky bodů. Takže závěrečná řeč? Žádná, raději nebudeme předbíhat, ať se nespálíme.  

A ještě doplníme statistiky 1. HD. Hráč večera: Mira Staněk (průměr 191,80 bodu). Hráčka večera: Míša Martínková (průměr 153,60 bodu). Nejužitečnější hráči: M. Staněk, R. Hruškovský a P. Ševeček (všichni zisk 4 bodů). Nejvyšší nához: Lukáš Blažek (225 bodů). Nejvyšší týmový nához (557 bodů) a nejlepší týmový průměr (513,60 bodu: Kuchtíci.

Z úvodního večera 4. ligy je to vše. K druhému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme za 14 dní, ve středu 20.3.2024 a začátek je v tradičních 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

výsledky

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Facebook

Anketa

BlueBoard.cz